Wpis z mikrobloga

Te okazy stały się w cudzysłowie osobami publicznymi.
uprawiają zorganizowaną działąlność polityczną.
W dodatku sami ujawniają swe wizerunki poprzez socjalmedia
A więc skąd ten strach? Sami wybrali taki los i powinni być tego świadomi że żaden prawnik im nie pomoże.
Tu nie ma zmiłuj się, albo jest się aktywnym politykiem albo działaczem. albo dupa w troki i nadawać z domu.

źródło: comment_GhI1trgUGhKVeDczxYDMWuLiZVjGNlQ3.jpg
  • 45
@Takiseprzecietniak: Jakich zasad?

Bo bronię ludzi przed medialnym i społecznym linczem?

A co robią ci których tak bronisz?

Bo zwracam uwagę, że od wymierzania sprawiedliwości nie jest partyjna telewizja?

Bo napaść na Ogórek to tylko taki nic nie znaczący incydent?

Ok. Mam nadzieje, że całe życie się tak będę upadlał.

Ja ci nie bronię barania się we własnym błocie, ale nie babraj w nie innych.
@tellet: To jest coś takiego, bierzesz się za czynną politykę, samemu ujawniając swe imię i nazwisko. Chwalisz się pod swym nazwiskiem filmikami ze swej działalności, a potem masz pretensje że wszyscy znają twoją osobę.
Neuropa tutaj uprawia dość dziwną politykę zakłamywania rzeczywistości.
@Poszukiwacz_drogi: wy w tym PiSie jestescie bardziej posrani niż ustawa przewiduje. Może ujawnijmy adresy wszystkich PiSowskich bojówkarzy, chociazby tych, którzy atakowali dziennikarzy na miesięcznicach? Może ujawnijmy adres przedszkola, do którego chodzi dziecko Kurskiego? Przecież jest osobą publiczną, więc według was to normalne.

tu nawet nie potrzeba prawnika żeby skutecznie dojechać TVP za to jak bardzo godzą w dobry wizerunek tych osób


@Agemaker: tym bardziej, że ludzie z TVP jeszcze się
@AtoMan: Dobrze wiesz że przeginasz z tymi przykładami? Poza tym TVP podała nazwiska za innymi redakcjami. np Oko Press więc marna twoja argumentacja. Oni sami zresztą pod własnymi nazwiskami upubliczniali swą działalność. Skoro się ujawnili z własnej nieprzymuszonej woli to co? Mam udawać że nie było tematu?
@Poszukiwacz_drogi: Ja przeginam? Uważasz, że wchodzenie z buta przez mediaworkerów (bo przecież nie dziennikarzy) #!$%@? z kamerami do kliniki, gdzie pracuje organizatorka protestu, to normalne? TVP właśnie poza nazwiskami ujawniła miejsca pracy tych osób, nawołując de facto do linczu.

Przypomnijmy, że w państwie PiS po obrzucaniu kamieniami domu Michała Tuska sprawy się umarza, a za trzymanie kartki z napisem "TVP łże" policja ściga tych ludzi. A telewizja jeszcze ich napędza. Także