Wpis z mikrobloga

@gfgfgfa: ano, nie udało sie tam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale swoja drogą to ciekawa firma, bo do działu obsługi z jęz. rosyjskim szukali, a tylko jedno pytanie po rosyjsku dostałem i to jakieś takie totalnie nie o pracy, tylko wyjazdach do innych krajów xD a Ty jak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentGRU: ale dali ci znać, że nic z tego czy po prostu straciłeś nadzieję?

a ja zmieniłam zdjęcie w cv na milsze i lecę dalej z kołchozami XD
nie będę czekać do śmierci aż pani księżniczka z hr zadzwoni
@AgentGRU: Nie ma nic lepszego niż zlecenie (oprócz B2B na wyższych lvl), w którym mogą ci naskoczyć chyba że nosi znamiona umowy o pracę typu właśnie listy obecności i inne "fikołki" wydane przez pracodawcę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentGRU:
wymagania: PHD w conajmniej sześciu dziedzinach, 20 letnie doświadczenie w zawodzie który istnieje od 10 lat, zaawansowany hinduski, francuski i nigerlandzki, dyspozycyjność 12h dziennie na codzień

Dodatkowe atuty: student, poniżej 25 roku życia

Oferujemy: dofinansowanie do karty sportowej, własna opieka medyczna po przepracowaniu roku, stale zatrudnienie na umowie o zlecenie i wynagrodzenie 2200zl brutto

Firma nie wypłaca nadgodzin
@AgentGRU: ja jak szukalam ostatnio pracy to jakiś DRAMAT. Inaczej tego określić się nie da. Większość ogłoszeń nawet #!$%@? nie zawiera informacji ze jedyne czego szukają to kogoś do #!$%@? jak głupi ale z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wysyłasz takie cv, bo w ogłoszeniu nic takiego nie ma ze chcą z orzeczeniem, a potem nikt nie dzwoni. Dzwonię sama dopytać, a tutaj pada pytanie: A ma pani orzeczenie? Jesli tak to jakie,