Wpis z mikrobloga

Demko Anthem bardziej mnie zachęciło niż zniechęciło do gierki. Miało swoje mankamenty jak zawieszanie się pod koniec głównej misji, znikający dzwięk czy mniej mi doskwierący nierówny framerate i downgrade graficzny. Ale latanie w kombinezonie Iron mana było doświadczeniem na wskroś przyjemnym i współgrało znakomicie z konstrukcją poziomów, które są bardzo przestrzenne i zachęcają do wykorzystywania terenu do szpanerskiego przemieszczania się i ostrzeliwania wroga z najbardziej dogodnych pozycji. Strzelało się też całkiem fajnie.

Rozgrywka z komentarzem, Anthem demo

#vigorowicz #gry #ps4 #xboxone #pcmasterrace #anthem #zainteresowania #rozrywka #kultura #heheszki #gownowpis #youtube #polskiyoutube
Pobierz Vigorowicz - Demko Anthem bardziej mnie zachęciło niż zniechęciło do gierki. Miało sw...
źródło: comment_WCqAaL6A8LVsxS74nNuQW0BUbYXVS3vz.jpg
  • 24
@Vigorowicz nieczytelne UI i moim zdaniem niezbyt intuicyjne sterowanie popchnęło mnie do usunięcia dema po 10 minutach. Poza tym gierka wydaje się spoko. Pytanie tylko ile kontentu będzie po premierze, żeby nie było że po tygodniu nie będzie co robić
@Vigorowicz: A według mnie UI jest nieczytelne i maksymalnie "skonsolowione". Nie wiesz ile hp ma postać, ile ma tarczy, ile zadaje obrażeń z jednego magazynka, ile ma szansy na trafienie krytyczne, mnóstwo przełączania się między menusami, mnóstwo zmarnowanej przestrzeni na ekranie, gra reaguje z opóźnieniem na komendy w menu i nawet doładowuje zawartość. Do tego dochodzi masa loadingów między lokacjami i brak PvP. W The Division z 2013 loadingi można policzyć
@LugVan: nie powiem, do sterowania trzeba bylo sie troche przyzwyczaic bo jest inne niz w standardowych fpsach. mam nadzieje, ze gierka bedzie lepiej rozwijana niz destiny, ktore swego czasu lyknalem na premiere i srogo zalowalem. na pewno zakupie anthem ale bez pospiechu.

@MerytorycznieNiepoprawny: zgodze sie, ze loadingi w trakcie misji mogli sobie darowac. UI nie wyda mi sie szczegolnie nieudany, w lewym gornym rogu paski zdrowia i tarczy, w prawym
Jak dla mnie, ta gra zdechnie po roku od premiery


@MerytorycznieNiepoprawny: Szczerze w to wątpię, ja byłem mega sceptyczny, ale gameplay, mimo że na hardzie łupanie w te moby robi się nużące, jest mega fajny. Taki warframe daje radę, a rozgrywka jest dość nudna - tunele, puste mapy, wyłażą na Ciebie nijakie miniony i musisz je tłuc. Anthem ma w tych starciach dozę takiej epickości.
@Pormen: @PortalZeSmiesznymiObrazkami:
Rozmazywanie wyłącza się jedną opcją w menu graficznym. Nie ma znaczenia rodzaj monitora, to kwestia ustawienia.

ile zadaje obrażeń z jednego magazynka, ile ma szansy na trafienie krytyczne, mnóstwo przełączania się między menusami,


@MerytorycznieNiepoprawny: +1 brakuje przeliczinków i wskaźników. Dodajesz itemy i domyslasz sie jedynie o ile będą lepsze od poprzednich.

Menu gry to clusterfuck.