Wpis z mikrobloga

It was at this moment he knew he fucked up, ladies and gentelmen we got him @janusz_pol

A tak poważnie jak smutnym człowiekiem trzeba być, żeby aż tak trollować na wielu poziomach. Widać, że typowi serio brakuje atencji. Niby robi te gowno"projekty", teraz udaje oburzonego, że został "wystalkowany" (gdzie równie dobrze mógł w Ełku być przypadkiem u ziomka i teraz dalej trolluje), ale pod maską śmieszka-zawadiaki-trolla kryje sie smutny człowiek, który maskuje swój ból trollowaniem w Internecie. Marnować swoje zycie na tworzenie milionów wysryów na najrozniejsze rzeczy na portalu dla #!$%@? zamiast jakikolwiek rozwoj czy nawet pogranie w giereczki w necie, zjedzenie pitcy, pojscie na #!$%@?, przeczytanie Paulo Coelho czy ulepienie bałwana. No XDDD. Typie odwiedz psychiatre zanim nie jest za pozno.

@Unfancy jesteś wielka XD. Co Ty teraz #!$%@?łaś. Jak ja Cie szanuje. Ta gównoburza z randomowego wstawienia fotki, ot tak XDDD Czesc mirkow dalej nie ogrania, ze janusz trolluje, trollujacy janusz, ktory (gdzies wewnatrz siebie gotuje sobie bigos, bo byc moze to jego faktyczne miejsce zamieszkania, wiec trolluje, zeby nie wyszlo) i przegrywy broniace swego idola. XDDDD Inba trwa na calego.

Za jakim napojem przepadają przegrywy? zaCOLA hehehehehehehhe

#przegryw #januszpol #heheszki #wysryw #shitpost
P.....a - It was at this moment he knew he fucked up, ladies and gentelmen we got him...

źródło: comment_7E4ZDWLdLwaTxEvpNmwHyizEoTDclgFI.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: E, gala fajter. Zebys tylko czasem z "L"ka potem nie chodził XD
Co byś pokemonie za atak wybrał? Szarża z zakola? Czy cios witą 20 cm, suchoklatesie XD?
No musze powiedziec, ze sprawiles, ze usmiechnalem sie pod wonsem.
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: hahaha, ta, po naszej soluweczce na kturej bym cie #!$%@?, bo mam lereks hudego byka bys potem skamlal "wez moj demon helmet, bohy i miecz", bo bys byl deduwa na floorze, kiddosie.
Dobra, nie chce mi sie już XDDDD. Z fartem gicie. XD
  • Odpowiedz