Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: przypisujemy jakies rzeczy do konkretnej plci, bo ktos tak kiedys ustalil. i na tej podstawie, jak zobaczysz mezczyzne ubranego w sukienke, rajstopy, umalowanego, to pomyslisz, ze jest debilem, a nie sprobujesz do niego podejsc jak do czlowieka. O tym mowie.
  • Odpowiedz
@jilted: Rozumiem, czyli mogę się tak ubrać do pracy/znajomych a jak ktoś pomyśli o mnie że jestem debilem i będzie próbował mnie zwolnić to zakładam mu sprawę o mowę nienawiści i jest profit ? Wiesz, ja na przykład lubię chodzić nago,ale chodzę tylko po domu bo wiem że są pewne normy których trzeba się trzymać i nie wylecę z fajfusem na ulice i nie będę się dziwił jak ktoś weźmie
  • Odpowiedz
@MrPawlo112:
Ale mówimy tylko o kolorze ściany, a ty piszesz o wychodzeniu nago na ulicę.
Przecież różowy kolor nie zabiera mężczyznom męskości tak samo jak kolor niebieski nie zabiera kobietom kobiecości. To tylko kolor a nie definicja tego kim jesteś. Mój brat w dzieciństwie wychodził na podwórko w moich różowych bluzach, czy bawił się ze mmą lalkami, i jakoś jest z nim wszystko okej.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Typie porównujesz kolor pokoju z podpaskami i tamponami xD. Aż tak Cię boli, że ktoś może chcieć mieć różowy pokój nie będąc dziewczyną? Pewnie jesteś jednym z tych którzy jak kupują krem to musi być duży napis "FOR MEN", bo inaczej będziesz kwestionował swoją "męskość" xD
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: to absurd co wypisujesz. Jak mu zatem wytłumaczysz, ze to nie jest kolor dla chłopców jak zobaczy mężczyznę w różowej koszuli? Sam taka mam.

Rozumiem, ze ktoś może nie chcieć konkretnego koloru ze względów estetycznych, ale wmawianie dziecku, ze pewne kolory są dla niego zakazane to absurd
  • Odpowiedz
No normalnie, że różowy to kolor dla dziewczynek, a dla chłopców na przykład zielony albo niebieski

Bezstresowe wychowywanie i dają sobie wejść na głowę. Pewnie jak by chłopczyk powiedział, że chce chodzić w pończochach to by mu pozwolili. Pewnie rzeczy są dla chłopców a inne dla dziewczynek i koniec dyskusji.


Skoro tak mówisz to weź sobie tampon załóż wraz z podpaską, pomaluj sobie paznokcie, załóż sukienke, pomaluj usta, zrób sobie fryzurę, biust

@capol2: @MrPawlo112: @kupczyk: jesteście takimi przygłupami, że w to nie wierzę xD Potraficie przejść z głupiego koloru do bezstresowego wychowania i transwestytyzmu, bo macie tak przeprane mózgi, uważając, że kolor różowy w jakikolwiek sposób zagraża męskości.
PS. Nigdy w życiu nie miałam różowego koloru w pokoju, zawsze był to błękit, zieleń, czy brąz. Do
  • Odpowiedz
Pewnie jak by chłopczyk powiedział, że chce chodzić w pończochach to by mu pozwolili.


No to chyba normalne że nie wydawaliby absurdalnych zakazów

Pewnie rzeczy są dla chłopców a inne dla dziewczynek


Hmmm
  • Odpowiedz
@capol2:

We Francji różowy jest męskim kolorem - to barwy ich reprezentacji w rugby (całkiem męski sport w moim przekonaniu).
  • Odpowiedz