Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: Dzięki. Dawno pstrąga nie jadłem; niestety akurat jestem w jednej z najbiedniejszych gmin w Polsce, stróżując na gospodarstwie. Jeden sklep na wioskę, nawet słoniny nie mają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: A nie, czekaj, w stolicy gminy są aż cztery spożywczaki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonymous_derp: Mireczku, a napisz kiedyś twój przykładowy dzienny jadłospis. Z ciekawością obserwuję Twoje cuda i niezmiernie bawią mnie te wszystkie fujki, bleee i bede rzigoły. Większość tych tłuków, fileciarzy nie rozumie magii prostoty. Pozdro!
@Jontek6: Dzięki. Mi też każde "fuj" dodaje pozytywnej energii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do jadłospisu, wystarczy, że zerkniesz na moje posty (#zerocarb albo #carnivore). Odkąd postuję te dania (22 stycznia), opuściłem może ze dwa posiłki, ze względu na to, żeby nie postować dwa razy tego samego pod rząd. Często po prostu zostaje na później, i jem to samo.
@anonymous_derp: Przede wszystkim nie jestem głodny między posiłkami. Pracuje zdalnie, więc dużo siedzę i w ciągu ostatniego roku bardzo się przyzwyczaiłem do podjadania od momentu pobudki do późnej nocy.

Diętę zacząłem z dnia na dzień i spodziewałem się, że będzie bardzo trudno biorąc pod uwagę fakt, że organizm dostanie nagłego szoku przy takich drastycznych zmianach w ciągu jednego dnia, ale tak nie było... no może drugiego dnia sporo myślałem o jedzeniu,