Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #zwiazki #rozowypasek

Kochamy sie, mieszkamy razem od lata, jest na prawde super, sex wspanialy, uczucie jest super, finanse dobre, gramy sobie na konsoli, potrafimy wyjsc na miasto, na piwo, duzo rozmawiamy, uzupelniamy sie, dbamy o siebie. Wszystko super, ale...

Mam 26 lat (prawie 27) i troche czuje sie jak wiezien, mieszkamy razem od jakis 7 miesiecy, jednak boli mnie to, ze ona nie chce uprawiac ze mna zadnych aktywnosci. Nie chce chodzic na silownie, na rower, biegac, aquapark, chodzic do parku trampolin, wszystkie sporty zimowe odpadaja. Przed zamieszkaniem z nia bylem osoba bardzo aktywna, uwielbiam sport, i potrafilem byc 3x w tygodniu na silowni, do pracy jezdzic rowerem, ale od czasu zamieszkania, zaniedbalem sie, przytylem jakies 6 kg, bo cokolwiek bym chcial robic, to od razu mam wyrzuty ze ja zostawiam, ona tez smutna ze ide cos robic bez niej. Czuje, ze sie dusze. Nie wiem co robic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 45
ale od czasu zamieszkania, zaniedbalem sie, przytylem jakies 6 kg, bo cokolwiek bym chcial robic, to od razu mam wyrzuty ze ja zostawiam, ona tez smutna ze ide cos robic bez niej. Czuje, ze sie dusze. Nie wiem co robic.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wróć do swoich przyzwyczajeń, a jak ona jest smutna, to ją zabierz ze sobą.

Rozmawiałeś w ogóle o tym z różową?
Jan Matejko: Zapusciles sie, przestales uprawiac sport, przytyles 6 kg i na sile szukasz wymowki i uwazasz ze przyczyna tego jest mieszkanie z rozowym paskiem? Nie obraz sie ale jestes mega glupi. STrasznie plytkie myslenie, wez sie za siebie czlowieku, zorganizuj czas a nie szukasz wymowek za swoje niepowodzenia.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

Zapusciles sie, przestales uprawiac sport, przytyles 6 kg i na sile szukasz wymowki i uwazasz ze przyczyna tego jest mieszkanie z rozowym paskiem? Nie obraz sie ale jestes mega glupi. STrasznie plytkie myslenie, wez sie za siebie czlowieku, zorganizuj czas a nie szukasz wymowek za swoje niepowodzenia.


@AnonimoweMirkoWyznania: Janmatejko - no przecież ona KONIECZNIE musi z nim to robić. sikać też chodzą razem, bo musi go trzymać za rękę.
OP: Nie szukam wymowek, odchudzam sie, kiedy tylko moge ide na silownie, ale jak juz pojde to dostaje z 5 wiadomosci, pyta kiedy bede.

Fakt, brakuje mi wlasnej przestrzeni. Gdy jade na zakupy, do rodziny po cos i nie ma mnie dluzej niz 15 minut, to juz teskni i wypytuje kiedy bede.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}