Wpis z mikrobloga

Od 3 tygodni się odchudzam i zrzuciłem 5kg. W ramach nagrody kupiłem sobie wagę co analizuje skład ciała za kilkaset złotych. Jako, ze waga szklana to wybrałem wysyłkę kurierem #dpd.

Dziś patrzę, przesyłka doręczona. Dziwne, nikt nie dzwonił, ktoś siedzi w domu. Patrzę na kamery, a tam #kurier trenuje rzuty moja przesyłka.

#dpd #kurierzy #gownowpis #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_pSUlCFWz531w1k9BTkK6szUhFwon5LVF.jpg
  • 185
@Dandy: poziom dostaw kurierskich spadł na pysk odkąd pojawili się pracownicy ze wschodu.
Wczoraj odebrałem paczkę wartości 550 zł z punktu Pickup, ale przesyłka widniała jako odebrana przeze mnie już odkąd kurier ją tam zostawił, bo nie chciało mu się dopełnić obowiązków. Więc fałszerstwo.
Kolega czekał na certyfikat wart 800zł, nigdy go nie dostał (był w domu oczywiście), a w systemie przesyłka odebrana z "jego" podpisem. Sprawa zgłoszona na policję, umorzona,
@nutellowy: jadam 5 razy dziennie, dieta około 2300 kcal, nie liczę dokładnie. Mięso tylko białe. Przestałem słodzić i nie jem słodyczy. Ograniczam tłuszcze zwierzęce. Codziennie chodzę na siłownię, w dni parzyste - 70 minut orbitrek na tętnie 130-135 (mam 30 lat). W dni nieparzyste 30 minut orbitreka i trening mięśni głębokich z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Mam dużą wagę więc spada trochę szybciej niż normalnie. Suplementy: witaminy i BCAA (czekam aż