Wpis z mikrobloga

  • 3
Pykam sobie w tego gothica 2 i często słyszę że w 1 rozdziale ludzie wyciągają po 15lvl. I ja się pytam jakim cudem, wyczyściłem wszystko co mogłem, zadania w mieście i na farmie porobione i ledwo wydusilem 10lvl. Niech ktoś mnie oświeci co robiłem źle xd
#gothic
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Havox ja teraz kończę pierwszy rozdział też na 10lvlu choć, czuję że mógłbym jeszcze góra 2 wbić ale już postanowiłem iść do tego nieszczęsnego niedowiarka Hagena ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Prychacz: mówisz że można powybijać wszystkich niepotrzebnych npców? Tak bez żadnych późniejszych konsekwencji typu zabiłem gościa w pierwszym rozdziale, a ten w piątym miał mi dać questa. I taki wuj, 40h w plecy
  • Odpowiedz
@Havox: ja w sumie przed wejściem do jankendaru miałem 16lvl i wcale żadnych npcow nie biłem, po prostu wyczyściłem cała wyspę z tego co mogłem, czyli zostały mi tylko szkielety i zrobiłem wszystkie questy
  • Odpowiedz
@Havox: ja nie rozumiem po co ludzie tak grają, przecież grę da się bez problemu przejść grając normalnie. Przy pierwszym przejściu G2 jeszcze bez dodatku miałem wbity chyba 34 poziom paladynem, na Irdorath tłukłem wszystko bez trudu. Potem NK też przeszedłem bez szwanku, tylko początki były rakowe jak to w Gothicu. Gothic I jeszcze prostszy, tutaj to wystarczyło nabić 15 poziom by w zasadzie skończyć wojownika z punktów nauki. Pozostałe
  • Odpowiedz
@Antorus: po prostu nie jestes typem powergamera, w moim przypadku takie czyszczenie wszystkiego sprawia radosc i mam jakas taka ulge na sercu wrecz, ze nie zostal zaden mobek na mapie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chocbym mial tluc cieniostwora jakims patykiem to przeciez wkoncu go utluke, to tylko zaprogramowana sztuczna inteligencja ktorej nawykow da sie nauczyc
moze tez temu lubie returna 2.0 ¯\_(ツ)_/¯ mam tylko nadzieje ze
  • Odpowiedz
@Havox: W Jarkendarze zrobiłem wszystkie misje + dostałem 2,5k expa za teleportery i wyszedłem z niego chyba na 16 poziomie :P

Te dzbany biją pół godziny te trolle i inne potworki które powinno się zostawić na później + okradanie ludzi to się może wbije ten 15 ale to i tak nie ma sensu :x
  • Odpowiedz
@Havox: Największy lv jaki udało mi się wbić w 1 rozdziale to był bodajże 22, na 100% można dobić 23, ale to już sporo więcej roboty jest.
Jak zrobisz questy + wyczyscisz mapę, to sam wskakuje ten 19. A taka postać jest bardzo ok do grania dalej. Przemyśl wyczyszczenie krypty obok farmy onara z Innubisem. Tam wpada masa expa, a jednym deszczem ognia da radę się pozbyć tego.
  • Odpowiedz
@Havox: 9 lvl mozna wbic spokojnie czyszczac khorinis za pomoca smoczego zebacza.
Reszta expa wpada do chyba 16 robiac wszystkie questy.
Z jarkendaru mozna wyjsc easy na chyba 20.
  • Odpowiedz