Wpis z mikrobloga

O gurwa wziołem zarzudge :-DDDD

Mireczki, #oszukujo w #rozdajo !

Jakiś czas temu wygrałem swiąteczne rozdajo orgranizowane przez @URANUSs

Ponieważ wyniki jakie są - każdy widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) postanowiłem zapytać OPa czy rozdajo jest prawilne czy raczej lewizna. Rezultat jak w linku.

Czekałem tydzień, 3 tygodnie, miesiąc kontaktując się z OPem. Bez rezultatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tak na dobrą sprawę to #!$%@? z tymi grami, ale zasady są zasady i uważam ze sprawa powinna zostać doprowadzona do końca.

Chciałbym aby @URANUSs przekazał równowartość wygranej - 200 zł - na wybrany przez mireczków cel i wkleił nam potwierdzenie. Kara musi być.
Ankieta poniżej.

Żeby nie było, że wołam i nic nie daje od siebie - z osób plusujących wylosuję jedną, która dostanie na mój koszt pitce (do 40 cbl z dostawą). Standardowo szkalujemy zielonki.

Pozdro i z fartem.

EDIT: Losowanie w poniedziałek około 8-9 z rana

Na jaki cel URANUs ma przekazać równowartość wygranego przeze mnie rozdajo?

  • Paulina walczy z SM. 50.3% (360)
  • Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu. 26.7% (191)
  • Franek walczy z glejakiem. 17.6% (126)
  • @Marcia1415 i jej zbiórka na siepomaga 5.4% (39)

Oddanych głosów: 716

  • 25
ja #!$%@?, schronisko dla #!$%@? zwierząt wyżej niż chorzy ludzie.


@Shatter:
Tylko że w tym schronisku za tę samą kwotę można uratować setkę, co uratować człowiekowi SZANSĘ na przeżycie kolejnych paru miesięcy.
Jakby były inne opcje to co innego.
Ale glejak jest wyrokiem śmierci.
cieszy cię nakarmiony kotek niż żyjący człowiek.


@Shatter:
Ale my nie mówimy tu o jednym najedzonym kotku. Rozmawiamy tu o 250 tysiącach puszek dobrej karmy dla kotka. Albo uratowaniu życia setek innych zwierząt.
Versus przedłużenie życia człowieka. NIE uratowanie życia. Ma glejaka, jest po chemioterapiach, do końca życia (maks rok) zostanie w szpitalu.