Wpis z mikrobloga

O gurwa wziołem zarzudge :-DDDD

Mireczki, #oszukujo w #rozdajo !

Jakiś czas temu wygrałem swiąteczne rozdajo orgranizowane przez @URANUSs

Ponieważ wyniki jakie są - każdy widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) postanowiłem zapytać OPa czy rozdajo jest prawilne czy raczej lewizna. Rezultat jak w linku.

Czekałem tydzień, 3 tygodnie, miesiąc kontaktując się z OPem. Bez rezultatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tak na dobrą sprawę to #!$%@? z tymi grami, ale zasady są zasady i uważam ze sprawa powinna zostać doprowadzona do końca.

Chciałbym aby @URANUSs przekazał równowartość wygranej - 200 zł - na wybrany przez mireczków cel i wkleił nam potwierdzenie. Kara musi być.
Ankieta poniżej.

Żeby nie było, że wołam i nic nie daje od siebie - z osób plusujących wylosuję jedną, która dostanie na mój koszt pitce (do 40 cbl z dostawą). Standardowo szkalujemy zielonki.

Pozdro i z fartem.

EDIT: Losowanie w poniedziałek około 8-9 z rana

Na jaki cel URANUs ma przekazać równowartość wygranego przeze mnie rozdajo?

  • Paulina walczy z SM. 50.3% (360)
  • Schronisko dla zwierząt we Wrocławiu. 26.7% (191)
  • Franek walczy z glejakiem. 17.6% (126)
  • @Marcia1415 i jej zbiórka na siepomaga 5.4% (39)

Oddanych głosów: 716

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter:
Widzę. Dlatego życie 10 kotów mniej cenne od jednego człowieka. Ale nie stu za dziecko które i tak nic nie wniosło, i nie wniesie do społeczeństwa, a przedłużanie jego egzystencji jest bezsensowne bo i tak po łące już nie będzie hasało tylko w łóżku leżało.
  • Odpowiedz
@Shatter:
A skoro tak bardzo nienawidzisz zwierząt i zafiksowałeś się na udowadnianiu mi kot<człowiek to może inaczej:
Wolałbym wydać te 20zł na poprawę chodników w moim mieście niż na jakąkolwiek osobę z glejakiem.
Bo to płacenie milionów za człowieka który nic nie wniesie do społeczeństwa, a tak mam kilka kilometrów chodnika w mieście.
  • Odpowiedz