Wpis z mikrobloga

  • 0
@etherway: co w tym śmiesznego? W UK za 30 funtów jest oferta bez limitu. Niby jest jakiś FUP, ale po wykorzystaniu ponad 140 GB prędkości nie spadały.
  • Odpowiedz
  • 0
@ch1nczyk: abo w zupełności odpada - nie zostanę tutaj dłużej niż miesiąc.

@etherway: No trudno, dalej będę jechał na polskiej karcie. Play już od dawna panikuje ze w Polsce spędzam mniej niż w roamingu ale nawet po doliczeniu dodatkowych kosztów jest jednak taniej niż to co do tej pory wiedziałem w Holandii.
  • Odpowiedz
@newerty: za 35 euro masz UNLIMITED gadanie i SMS w Holandii i do 42 krajów. W tym internet z widełkami 50 GB, po wykorzystaniu 1 GB dziennie. Oferta z lebara. Jest też za 30 z gadaniem tylko po Holandii
  • Odpowiedz
  • 0
@Langerob: o i to wydaje się być nawet spoko. Nie rozumiem tylko jednego. Mam 50gb na miesiąc ale po wykorzystaniu 1gb/24h włącza się lejek i spada prędkość, tak? Mocno spada ta prędkość? Da się używać i coś tam pooglądać na yt.com?
  • Odpowiedz
@newerty: Po wykorzystaniu 50 GB dopiero masz limit.
Ze strony :W Pakiecie internetowym Unlimited otrzymujesz miesięczny limit w wysokości 50GB, który obowiązuje na terenie Holandii. Jeśli wykorzystasz prawie cały limit, wyślemy Ci SMS-a. Po czym możesz codziennie otrzymać 1 GB za darmo, kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 1200. W ten sposób staramy się unikać nieuczciwego lub komercyjnego wykorzystywania danych. Dzięki temu każdy może cieszyć się nielimitowanym
  • Odpowiedz
  • 0
@Langerob: gdzieś tu mam jakieś Jumbo i Aldi jutro wyskoczę poszukać tej karty. To jakiś pakiet czy konkretna oferta? Totalnie nie znam lokalnego języka ;)
  • Odpowiedz
@newerty: https://mobile.lebara.com/nl/pl/bundel masz opisane wszystko po polsku na stronie, najlepiejbw jakimś polskim sklepie albo u Turka(sklep lub naprawa telefonów) zobaczyć, dają najczęściej kartę za darmo. Doładowanie kodem jak zasilisz kartę lub online. Przy doładowania kodem masz podane podwójna stawkę a to dlatego, że przy doładowania konta też podwójnie Ci zasila konto. Dziwna praktyka.
  • Odpowiedz