Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ide po drugą wypłatę w nowej pracy. Pierwsza byla o 450zl netto nizsza niz sie umawialismy, jak pytałem czemu to rzekomo za okres próbny tylko za paliwo itp.
Powiedzialem okej, jeszcze nie odejde i poczekam do drugiej.
Jak dzisiaj znowu mi nie da tej umawianej kwoty (a na 90% wiem że nie da) to pytam czy bluze firmową oddac mu od razu czy przywieźć wypraną.

Dajcie plusa na odwage żeby się za latwo nie dać
#pracbaza #bieda
  • 304
  • Odpowiedz
Jak odejdziemy we dwoje to beda w dupie bo zostanie mu sie tylko 2 pracowników, a ostatnie 2 miechy byliśmy we 4 i czasem bylo ciezko heh


@RianesS: i to jest piekny moment na wynegocjowanie umowy o prace z 3k na reke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RianesS: jak musiała być skonstruowana ta umowa, która podpisałeś?
pierwszy miesiąc tylko za paliwo, drugi miesiąc już normalnie

btw. jak robią takie cyrki w pierwszym miesiącu to co mogą robić później
jak już bym chwytał się drugiej gałęzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RianesS:

Na pewno nie dam sie, ze on mi powie cos w stylu zobaczysz za rok będziesz mial zajebista pensję tylko musisz sie wykazać bla bla


Czemu na pewno? Większość ludzi odeszłaby już po pierwszej wyplacie, więc nie zdziwię się jak cię jeszcze urobi xd
  • Odpowiedz
@RianesS:
1. gosc ci mowi ze pierwszy miesiac mniej platny i sie na to zgodziles
2. robisz jakies kombinacje z umowa zlecenie i reszta pod stolem
3. siedzisz sobie na wykopie w godzinach pracy i jeczysz na szefa ze malo placi

jak dostales mniej niz masz na umowie to nie powinienes tam siedziec minute dluzej, ale jak robisz jakies kombinacje to tylko twoja wina
  • Odpowiedz
@Przegrywhere: dobra idź już do mamy po kieszonkowe
@RianesS: dałeś się robić w bambuko to szef teraz też zrobi z tobą co chce. Pracuje się dla kasy a nie szef powiedział że nie da Ci 450 zł a ty się na to potulnie godzisz. A potem płacz bo Polacy mało zarabiają
  • Odpowiedz