Wpis z mikrobloga

#escapefromtarkov #zalesie

#!$%@?, jak w to gówno można grać o tej porze!!

Grałem od około roku tylko nocami do parę dni temu.

Netcode/Serwery w tej grze do godziny 23:00 to totalne DNO nie warte 50 #!$%@? groszy. Ta gra się cofa w rozwoju.

Te same problemy co z Hired Ops i Contract Wars - teleportujący się gracze, brak hitregu, wszystko co najważniejsze w strzelankach jest KOMPLETNĄ KUPĄ. Nie taką zwykłą kupą, taką jebiącą, wodnistą kac kupą.
  • 19
@Czlowiek_Czanga: oj tak, netcode i desync to na pewno wina RAMu. Tym bardziej, że osoby z którymi gram mają te same lagi na 32GB. Na 8GB to co najwyżej stuttering masz jak zapisuje do pagefile'a.

Wybieram serwery ale #!$%@? to daje. Ping <60ms. Nie będę grał na Warszawie, na której czeka się 15 minut na rozpoczęcie gry poczym się jest samemu vs boty na serwerze. Zresztą jestem pewien, że tam jest
@Czlowiek_Czanga: Z postu może nie wynikać, ale grałem ponad rok temu również w tych godzinach i wszystko działało tak samo/gorzej. Ta gra ma zero postępu w netcodzie, a nawet się cofa. Film Battlenonsense'a ostatni już jest nieaktualny.
@Czlowiek_Czanga: co do 8GB to wcale nie jest taka tragedia jak jest pagefile 16GB na SSD + resetujesz grę co 2-3 raidy (zależnie od długości, czasem nawet 1 jak godzine prawie sie lata).

miesiąc, może dwa i będę miał 100% pewność, że to nie mój staruszek (w co serio wątpię, bo 3-4 inne osoby miały to samo dzisiaj na TSie).
@Etykieta: no #!$%@? jak inaczej coś takiego nazwać człowieku. jesteś debilem i bronisz gry, która jest taka sama jak poprzednie 2 tytuły tych samych ludzi.

Przypomnisz sobie moje komentarze za 2-3 lata jak będą 2-3 osoby na serwerach lub w ogóle wyłączą.

Grałeś w Hired Ops od BSG?
Przypomnisz sobie moje komentarze za 2-3 lata jak będą 2-3 osoby na serwerach lub w ogóle wyłączą.


@WydajnaJednostkaIndywidualna: raczej mało mnie wtedy ta gra będzie obchodzić - dobrze się bawię tu i teraz, wydane pieniądze dostarczyły mi (wierząc statystykom gry) już jakieś 250godzin rozrywki, więc stosunek cena/jakość oceniam na okej skoro nie rzuciłem po tygodniu

Nie nie grałem w Hired Ops, ale grałem w DayZ, Rusta i tam takie inne #!$%@?
@WydajnaJednostkaIndywidualna: raczej mało mnie wtedy ta gra będzie obchodzić - dobrze się bawię tu i teraz, wydane pieniądze dostarczyły mi (wierząc statystykom gry) już jakieś 250godzin rozrywki, więc stosunek cena/jakość oceniam na okej skoro nie rzuciłem po tygodniu


@Etykieta: ale ja nie mówie o stosunku cena/jakość - tutaj jest dno tak czy siak po 220zł za gówniany netcode to tragedia. cena/rozrywka OK, mam ponad 1200h.