Wpis z mikrobloga

@bocznica: @jathek: #!$%@?, dlatego gardze z lekka Wawa chociaz miasto troche lubie to mieszkac bym tam nie chcial. Raz jak bylem u kumpla to zaparkowalem sobie pod blokami bo bylo wolne miejsce, normalnie bez przydzialu, bez rezerwacji. Na drugi dzien jakis wielce obywatel miasta stolecznego zgial mi lusterko i popodnosil wycieraczki ale kartki nie zostawil.
  • Odpowiedz
albo troll albo jakis zakompleksiony frustrat. Zlac to.

Co ciekawe, czwarty rok jezdze po Warszawie autem z blachami z konca Polski. Nigdy nie bylo zadnego najmniejszego problemu.


@bocznica: Może po prostu przez te cztery lata nie trafiłeś jeszcze na prawdziwego warszawiaka z dziada pradziada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jathek: No ja mieszkam w Trójmieście, a mam rejestrację z Poznania, bo auto ubezpiczone na dziadka który mieszka tam i płaci za nie 3 stówki, a nie tak jak ja, 3,5k XDDD Też problemów nie spotkałem
  • Odpowiedz
  • 0
@kidnice sprowadzanie każdej kłótni do "tylko w Polsce takie rzeczy" - to trzeba być na prawdę uciśnionym umysłowo człowiekiem
  • Odpowiedz
@Carguy w Warszawie częsta sprawa. A szczerze mówiąc to i tak ma szczęście że dostał ostrzeżenie, na niektórych dzielnicach od razu z gwoździem idą
  • Odpowiedz
@Carguy nie tylko jak się okazuje xD Ostatnio dużo takich spraw pojawia się na Żoliborzu, gdzie większość mieszkańców to stare dziadki... Którym przeszkadzają przyjezdni. Chociaż w sumie nikt nie powiedział czy te dziadki nie są jakimiś sebixami na emeryturze :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Strrzyga starsi to pewnie przywiazani do okolicy i znajacy wiekszosc osob, moze nie umieja sie pogodzicz rozrostem wwa xd gdyby w ich czasach sie tak wszyscy zlecieli, 40-60 lat temu to pewnie dzis by nie reagowali( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz