Wpis z mikrobloga

@one_man_army: Nikt im przecież nie zabrania, ktoś mieszka więc parkuje. Skoro zajmuje jedno miejsce, parkując prawidłowo to o co robić szum?
Btw, ostatnio na osiedlu policja krążyła i wlepiała mandaty za złe parkowanie, #rzeszow here, ludzie na miejscowych blachach potrafią zaparkować pod drzwiami do klatki zostawiając metr przejścia.
  • Odpowiedz
@Voltaire: kwestia tego, ze 70%parkingu to są nieruchomości...bo każdy lubi parkować w centrum za darmochę przez pare tygodni. A jak chce używać samochodu do dojazdów do swojej miejscowości niech wynajmie sobie garaż, albo kupuje bilet na parkometr.
  • Odpowiedz
@bocznica ja mam blachy też z innej części Polski i parkuje w świętokrzyskim. Nigdy nikt się mnie nie czepił. Są ludzie i są #!$%@? kretyni. Niestety tacy też muszą między normalnym funkcjonować.
  • Odpowiedz
@jathek: kamerka 24h/dobę,720p, karta 256gb, niestety. Prądu dużo nie ciągnie, jak jeździsz co 5-6dni to bez żadnego problemu nie rozładuje akumulatora. Lepiej zainwestować w kamerkę która się przyda tez na drodze, niż później z własnej kieszeni naprawiać auto
  • Odpowiedz
Mnie #!$%@?ą słoiki które przyjeżdzają autem do miasta i tego auta nie używają wcale, tylko jak wjadą w październiku potem grudzień i potem czerwiec i tak 10 miesięcy milion miejsc zajętych.
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra To masz szczęście, w Lublinie, do moich współlokatorów przyjechali znajomi na 1 noc (gdzieś 2 koniec Polski) na drugi dzień nie ma powietrza w 2 kołach xD
Ogólnie dla współlokatora 4 razy auto ktoś przerysował bo nie stąd ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bocznica: ostatnio byłem w Warszawie, blachy Szczecińskie, facet w Mercedesie zepchnął mnie z pasa, po czym jeszcze się rzucał, na odchodne powiedział żebym wracał na swoją wieś. Jego mercedes miał blachy z Radomia xD
  • Odpowiedz
@jathek: nawet w Katowicach jest ta sama patola - #!$%@? z tym, że możesz mieszkać i mieć mieszkanie na własność w Katowicach - i tak będą Ci się #!$%@?ć do auta, bo "obce" blachy, mimo, że praktycznie z drugiego sąsiadującego miasta oddalonego o 15km...
  • Odpowiedz