Wpis z mikrobloga

@Kofas: na razie to Ty dajesz wyraz swojemu delikatnie mówiąc "ograniczeniu" i brakowi kultury. Wskaż mi inne nacje, które przywiązywałyby taką wagę do blachy z literkami i cyframi?
  • Odpowiedz
@bocznica: parkowalem pare miesiecy w krakpwie obok kamienicy bo jest remont drogi, i jedyna osoba jaka sie #!$%@? to stara baba bez auta... probowala mnie jeszcze oszukac, ze powinienem miec karte postojowa spoldzielni. Przeciez bym kuzwa tam nie stal jakbum nie sprawdzil 20 razy
  • Odpowiedz
  • 1
@kidnice o, wracamy do tematu. Nareszcie!
Już ci odpowiadam-wszystkie kraje których numery rejestracyjne pozwalają na zidentyfikowanie skąd pochodzi kierowca pojazdu- wszędzie tam znajdziesz osoby, które będą uważały że są lepsi i gorsi kierowcy tylko na podstawie ich numerów rejestracyjnych. Jakbyś miał wątpliwości to polecam naukę języków obcych- dowiesz się wtedy o wielu innych błędnych przekonaniach które bezsensownie szerzysz w internecie.
  • Odpowiedz
@jathek: Ten warszawski podział na "miastowych" i "słoików" zawsze mnie rozpieprza, bo jest takim widocznym wpływem ruskiego modelu rozwoju z "ą i ę" wyspą dobrobytu i paniami w drogich futrach i błotnistą, zapyziałą, drewniana prowincją. Społeczeństwo, które potrafiło się rozwijać tylko w ten sposób, a nie umiało wytworzyć silnego regionu z jego tożsamością jest słabe jak #!$%@?. Wszakże w znacznej liczbie to są spory między Mazowszaninem z punktu A (jakiegoś
  • Odpowiedz
@Unik4t: nie wiem jak jest to tam zorganizowane, ale w takim przypadku nie byłoby z tym żadnego problemu.
Plus dodatkowo nie widzę powodu żeby to urząd wydawał fizycznie blachy, w UK czy Portugalii fizycznie samemu można sobie zrobić tablice
  • Odpowiedz