Wpis z mikrobloga

przecież grubi ludzie, którzy chcieliby schudnąć też muszą mieć w czym ćwiczyć :)


@AvantaR: ale czy to znaczy od razu, ze mamy ich oglądać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@skandal01: nikt mi nie każe, heheszki sobie robię, generalnie zgadzam się z @AvantaR, trzeba każdą ironię tłumaczyć na tym portalu? Sam z resztą nie jestem jakiś przesadnie szczupły od kiedy zsiadłem z roweru do pracy.

Jeżeli ktoś uprawia sport to doskonale wie, że w wielu dyscyplinach przycięte BF wcale nie pomaga, trzeba mieć trochę tłuszczyku (albo ma wywalone na dietę i liczą się dla niego wyniki siłowe i kondycja), a
Nie widzę w tym nic dziwnego. Dobrze, że produkują takie ubrania, przecież grubi ludzie, którzy chcieliby schudnąć też muszą mieć w czym ćwiczyć :)


@AvantaR: przecież autorowi nie chodzi o dostępną rozmiarówkę (którą gruby czy chudy może sobie wybrać, żeby móc ćwiczyć), a o pokazywanie takiej osoby na zdjęciu produktu, co jest słusznie odrzucające.
@ArchDelux: ale to jest kurtka zaprojektowana i wykrojona specjalnie dla większych osób, więc w czym problem? Wygląda na to, że to nie jest "zwykła kurtka w rozmiarze XXL", tylko specjalnie zaprojektowana dla ludzi z nadwagą.

Niestety odzież sportowa często jest tak projektowana, że nosząc swój "normalny" rozmiar chociaż jest dobry na długość to odrobinę więcej w pasie czy tyłku i już się nie mieścisz. Jak rozumiem to jest odpowiedź NIKE na
@geuze: jest tam napisane "duże rozmiary", a nie "odzież dla spasionych osób z wylewającymi się fałdami". Ja np. ubieram się w większe ciuchy (duże rozmiary), ale nie jestem tłusty i mnie takie fotki odrzucają.
@UjekF dobrze, że robią takie ciuchy i takie reklamy. W końcu tacy ludzie stanowią duży procent ich klientów. Efekt wizualny jest jaki jest bo kobieta na zdjęciu ma źle dobraną górę w stosunku do figury. Przy takiej figurze powinna mieć kurtkę, aż do początku ud. I nie obcisłą, a lekko rozkloszowaną. Prawdopodobnie lepiej by się to też sprzedawało bo człowiek kupuje oczami. Taki krój kurtki jest dobry dla kogoś z idealną figurą