Wpis z mikrobloga

@UjekF: nie mogę zrozumieć, co takiego sprawia u niektórych ludzi, że musza komentować czyjś wygląd.

Czujesz się lepiej wtedy? Jakoś swoje ego budujesz? Ale może potwierdzasz przed samym sobą, że dobrze wyglądasz? Nie pytam złośliwie, czysta ciekawość. Ja np. mam kompletnie w dupie jak się ktoś ubiera i nie mogę pojąć dlaczego niektórych aż tak bardzo interesują prywatne sprawy innych osób. W końcu wygląd to czyjaś prywatna sprawa.
  • Odpowiedz
Nie widzę w tym nic dziwnego. Dobrze, że produkują takie ubrania, przecież grubi ludzie, którzy chcieliby schudnąć też muszą mieć w czym ćwiczyć :)


@AvantaR: masz rację. Tylko chyba tak grube osoby nie mogą zacząć odchudzania od biegania. Wysiadłyby im kolana.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: no trudno, nike pokazała że się gówno zna i tyle. Boże, grubym ludziom nie wolno mieć jakiś "fajnych" ciuchów? Ogarnijcie się.

Mnie też #!$%@? grubi ludzie, ale głównie w autobusach/pociagach/samolotach bo mi przeszkadzaja w zyciu jak siada obok mnie.

A tak to mam w dupie w co sie ubieraja i co robia w zyciu. Moga sobie byc grubymi, byle mi nie przeszkadzali
  • Odpowiedz
@UjekF: Nie widzę w tym nic dziwnego. Dobrze, że produkują takie ubrania, przecież grubi ludzie, którzy chcieliby schudnąć też muszą mieć w czym ćwiczyć :)


@AvantaR: @AvantaR: @szzzzzz: jak ktoś przy tej wadze zaczyna chudnięcie od biegania to RIP kolana.
  • Odpowiedz
@UjekF: jak długo akceptujemy w reklamach tylko jeden kanon piękna - tak długo pozwalamy marketingowcom żerować świadomie ma naszej nieświadomości
  • Odpowiedz
@AvantaR: @UjekF: słuchajcie i tak otyli ludzie mają problem ze znalezieniem ubrań, zwłaszcza spodni bez ściągacza. Za takie spodnie trzeba zapłacić mimumuy 200 zł a i tak nie ma gwarancji, że będą leżeć dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@UjekF: jak dają wszystkie ubrania na modelki ważące po 35 kilo i wyglądające jakby się miały zapaść w sobie to kwik, że tak ludzie nie wyglądają, a jak dają rozmiar XXL na człowieka w rozmiarze XXL to też kwik xD ludzie otyli to normalny widok na ulicy, rozejrzyjcie się czasem dookoła i wyjmijcie głowy z dupy. W czym mają chodzić, w workach pokutnych?
  • Odpowiedz
@UjekF ja bym tylko chciała zobaczyć sylwetki wielce zniesmaczonych komentujących :):):)
Jak dobrze, że wy wszyscy jesteście super modelami.

Dlaczego w ludziach jest tyle jadu?
  • Odpowiedz