Wpis z mikrobloga

Albo ja jestem #!$%@? albo #warframe to #!$%@? gra typowa Pay2Win. Gram w gre 5 godzin i wszedlem na jakas arene PVP. Mam bazowa wersje tego Teeno czy co to #!$%@? jest, taki bialy i jakas gowniana scane. Typy maja jakies #!$%@? zestawy Prime albo jakies dziwne w ogole rzeczy, gdzie moga #!$%@? z range broni, na blisko to ja musze z tej scany nawalac z 5-6 razy zeby kogos ubic, a taki typek podchodzi i prawie mnie oneshotuje.
Da sie kupic w ogole jakies lepsze bronie czy cokowiek za te rzeczy, ktore zebralem przez te 5h gry jak robilem jakies plansze (solo PVE)? Bo poki co to w szopie wszystko za te #!$%@? platyny, ktore kupuje sie oczywiscie za realny hajs XD
Przeciez zeby w takiej arenie PVP (gdzie gra 6 osob) wygrac takim gowno podstawowym Teeno to jest niemozliwe. Zajmowalem zawsze 2-3 miejsce z tym gowno czyms, bo zanim podszedlem do typa to juz mi polowe hp zbil tym range broniami.
Ani nie moge zmienic Teeno bo kazdy za platyne, ani innej broni (na trybach solo latam z jakims #!$%@? lukiem - ktory jest fajny, ale nudzi sie gra caly czas w ten sam sposob, tym bardziej ze moby na solo PVE to sa jakies uposledzone, bo to zadne wyzwanie)
#gry #pay2win ?
  • 15
@mroz3: No a nie jest Pay2Win? Wyskoczyla mi jakas misja, ze musze rozgerac arene PVP. Wchodze (nie moge zeedytowac ekwipunku, wiec dostaje Scane i Excalibur??) a typy lataja w jakichs skokszonych uniformach z broniami zasiegowymi, ktore cie prawie oneshotuja, maja milion kevlaru (tego czegos niebieskiego) i na pewno wiecej hp od mojej wersji Teeno. Wiec jak to okreslic jak nie Pay2Win skoro nie moge sobie dokupic takiego Teeno jak ma enemy,
@Pareidolia: Obojetnie jaka gre online zaczniesz grac to na poczatku bedziesz nikim, a w warframe wystarczy wiedziec co i jak robic, mozna miec wszystko bez wydania złotówki i setek godzin grindu
@Norbiss: No spoko, a idzie jakos zwiekszyc chociaz poziom tych mobow z PVE? Przeciez te solo questy to porazka. Moby, ktore maja 5-6 level i zachowują sie jak ludziki z GTA SA. Przeciez to jest takie nudne robienie tych soloQuestow, ze to poezja. 20-30 minut latania po calej mapie i przeszukiwania wszystkich mozliwych skrzyn, zeby zyskac te rubeno, kredyty (ktorych do teraz nie moge wydac, bo jedyne na co moge je
@mroz3: No w starej Tibii, gdzie maks levele to byly 150 po tych 5h jak wbiles 20level to mogles isc na desert questa i chociaz sobie kupic jakis k-set i fire-sworda, a to juz bylo cos. Widziales jakis progress. Teraz w nowszej Tibii po 5h z boostami (double-exp czy rapid spawn) i w ogole mozesz dobic niezly level.
A tutaj po 5h co? Dalej latam z tym lukiem podstawowym, shurikenami i
@Pareidolia: No ziomek w wowa to ty chyba na powaznie nie grales. Zapisz sie do jakiegos klanu, tam dostaniesz warframe i bronie prawie za darmo, rób reliki i sprzedawaj je za platyne, rób po koleji planety z bossow dropią recki na bronie/frame. Potem odblokujesz misje fabularne, dzienne zadanie z przeciwnikami lv 100, plains of eidelon i fortune indeks do zdobywania kasy, reputacje. Olej pvp przynajmniej na razie i tak nic ciekawego
@Pareidolia w sklepie klikasz, że chcesz kupić blueprint/schemat, to masz broń do zrobienia za przedmioty wydropione w grze. Uważam, że warframe mogłoby o wiele lepiej tłumaczyć początkującym graczom, co i jak, ale bez przesady. Jak chcesz być kimś po 5h gry to polecam cookieclickera, tam będziesz największym potentantem ciasteczkowym.
@Pareidolia:

Gram w gre 5 godzin i wszedlem na jakas arene PVP. Mam bazowa wersje tego Teeno czy co to #!$%@? jest, taki bialy i jakas gowniana scane. Typy maja jakies #!$%@? zestawy Prime albo jakies dziwne w ogole rzeczy, gdzie moga #!$%@? z range broni, na blisko to ja musze z tej scany nawalac z 5-6 razy zeby kogos ubic, a taki typek podchodzi i prawie mnie oneshotuje.

Grasz 5
No spoko, a idzie jakos zwiekszyc chociaz poziom tych mobow z PVE?

@Pareidolia:
Rób misje dalej (odblokowuj mapę). Jeszcze się posrasz od poziomu mobów (150+).
Za połączenia z innymi planetami dostajesz gotowe bronie (Dual Ether Daggers np.).

20-30 minut latania po calej mapie i przeszukiwania wszystkich mozliwych skrzyn, zeby zyskac te rubeno, kredyty

To twój wybór, że chcesz tego szukać. Nie ma musu. Poza tym ustaw sobie na Public, to nie