Wpis z mikrobloga

@emilkos8: jak czytam o tym, co się działo w innych szkołach, to jednak stwierdzam, że moja klasa była normalna ( _)
U nas potrafili rozkręcić aferę z byle czego. Na przykład raz daliśmy nauczycielce od geografii opakowanie po tabliczce czekolady wypełnione ścinkami z papierków, że niby na prima aprilis. Tak ją to zdenerwowało, że poskarżyła się naszej wychowawczyni. I zamiast lekcji polskiego było dochodzenie, kto na to wpadł,
@R4vPL - Tak, chciało mi się opisać te sytuacje, fajnie było móc się nimi podzielić ze światem :P. Rocznik 2000, a więc licbaza 2016-2019, a tę tapetę zrobiłem właśnie w 2016, ale nie pamiętam czy przed czy po wyborach. Niestety z jakiegoś powodu dane o pliku pokazują, że był zrobiony w 2017, może go wtedy jakoś modyfikowałem, czy coś. Swoją drogą nawet trochę zapomniałem jak to wyglądało zanim znów na to spojrzałem,
Will_Prince - @R4vPL - Tak, chciało mi się opisać te sytuacje, fajnie było móc się ni...

źródło: comment_V30sq1FQLMdjiScIOUQILzhjiGtvKZlU.jpg

Pobierz
@e.....8:
Podstawówka:
- Na zielonej szkole para 12-latków uprawiała s*. Takie plotki mnie doszły.
- Jedna dziewczynka pobiła się z nauczycielką. Była wyrośnięta jak na swój wiek a nauczycielka była dosyć drobna. Ogólnie duże problemy z nią były: nigdy nie robiła tych ćwiczeń z książek, które nauczycielki kazały, tyko te, które sama wybierała, miewała napady agresji i często wdawała się w bójki z innymi dziećmi albo niszczyła im rzeczy, chodziła