Wpis z mikrobloga

Ktoś może zerknąć na diete? Czas w końcu się wziąć za siebie
Aktualnie 176cm, 98kg waga, cel redukcja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kalkulatory pokazują ~3200kcal, aby utrzymać wagę, także na początek celuję w ~2800kcal (?)

Do każdego posiłku dorzucam szpinak / brokuły / marchewki / buraki - zależy na co mam ochotę
Mięso - raz pierś z indyka, raz z kury, raz kaczka - to na co mam ochotę
Ryż biały / brązowy, przemiennie z kaszami
Suplementacja witaminami (tabsy)

Posiłek 1, owsianka zalana wrzątkiem, trochę oliwy + białko z mlekiem
Posiłek 2, jajecznica smażona na oliwie (zmienić na olej kokosowy / masło klarowane?) z chlebem + coś zielonego typu szpinak
Posiłek 3 i 4, pierś na parze, ryż polany oliwą z oliwek lub trochę jogurtu, coś zielonego
Posiłek 5, jajko na miękko z chlebem, jest to posiłek przed treningowy
Posiłek 6, w jednym talerzu twaróg, szczypiorek, rzodkiewka i trochę mleka, wszystko wymieszane, jest to posiłek przed snem
Posiłek 7 to orzechy, które wlecą gdzieś między posiłkami

Mam mieszane uczucia czy jest wszystko ok, no i w sumie brakuje mi ~300kcal do dziennego zapotrzebowania, obstawiam że to kwestia zmian gramatury poszczególnych składników

Zerknijcie proszę i doradźcie co mogę zmienić (òóˇ)

@edit
wiadomo, do tego wszystkiego dochodzi siłownia + cardio

#dieta #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #redukcja
NieZnaszGo - Ktoś może zerknąć na diete? Czas w końcu się wziąć za siebie
Aktualnie ...

źródło: comment_BpQeJ81agYjwk7rshwk4FfY1gcpsd2xw.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@NieZnaszGo: wszystko zależy od tego ile kcal spalasz w ciągu dnia. Jak się okaże ze 10h dziennie zapieprzasz fizycznie to jak najbardziej 2800 może być git. Albo i za mało nawet. Tego nikt Ci nie powie. Z jakiegoś powodu tak Ci w kalkulatorze wyszło. Jedz tak, potrzymaj tydzień-dwa i zobacz co się dzieje z waga. Zależnie od tego modyfikuj.
  • Odpowiedz
@NieZnaszGo 1.80 , waga 99.5. Od trzech tygodni jestem na 1600 kcal. Póki co leci po 1,5 kg na tydzień. 4 lata miałem podobnie, zrzuciłem wtedy w 3 miesiące 15 kg i było ok do zeszłej zimy jak przestałem się ruszać i jadłem fastfoody non stop.
  • Odpowiedz
@ArRog ja u siebie zauważyłem że lepsze efekty A twaróg od biedy mógłby być aczkolwiek jakby zamiast twarógu dodał kurczaka wiem.ze efekty by były lepsze sam po sobie
  • Odpowiedz
@ArRog na razie nie ma szans na aktywność fizyczną, dopiero może jakoś w marcu. Wtedy chce włączyć siłownie i oczywiście zwiększyć kalorie.
  • Odpowiedz
'na razie nie ma szans na aktywność fizyczną, dopiero może jakoś w marcu. Wtedy chce włączyć siłownie i oczywiście zwiększyć kalorie.'
@Fraagles: to stąd taka różnica, u mnie natomiast jest siłownia 4-5 razy w tygodniu
  • Odpowiedz