Wpis z mikrobloga

Kurła, dostałem dzisiaj skierowanie na badania wstępne plus psychotesty, ale firma nie ma podpisanej umowy z żadną przychodnią i mam zrobić to w jakiejkolwiek przychodni. Problem jest taki, że byłem dzisiaj w trzech i żadna mi nie chce tych badań zrobić prywatnie/na fakturę, każda właśnie wymaga umowy z konkretną firmą. Małopolska here, jedna pielęgniarka coś wspomniała, że w okolicy nie bardzo mi zrobią bo wszyscy są po kontrolach, że może w Jaworznie. WTF? O co kaman? Później jeszcze dzwoniłem do kilku, ale oczywiście nikt nie odbiera... A badania potrzebuję na gwałt zrobić, bo w środę bym miał szkolenie bhp, a do tego muszę mieć badania zrobione, a w piątek mam lecieć do Anglii na tydzień. Robił ktoś badania ostatnimi czasy, okolice Chrzanowa, Jaworzna? Jak zawsze wszystko psu w dupę.

#praca #medycynapracy #praca #pracbaza #badaniaokresowe #lekarz #zalesie #kiciochpyta #nfz
  • 5
@nairoht: No właśnie gdzieś muszę, tylko nie wiem gdzie. Myślałem raczej o śląsku, bo mi pielęgniarka powiedziała, że Śląsk się chyba rządzi innymi prawami(???). Zresztą nie wiem co to jest za problem na fakturę dać, kto im tego zabronił, co za kontrolę były. W każdym razie z samego rana będę musiał gdzieś uderzać, mam jeszcze w okolicy ze trzy opcję, tylko prędzej się do dupy dodzwonię. A jesteś pewien, że mi
@guru8 robiłem tydzień temu. Moja firma też nie miała umowy, więc wybrałem przychodnię, dostałem umowę, mój szef podpisał umowę, zaniosłem umowę i od razu poszedłem na badania.

Ta umowa jest jako zlecenie, nie ma żadnych komplikacji czy kruczków. Po prostu firma płaci i dostaje fakturę normalnie jak pracownik zrobi badania. Bez umowy z przychodnią nie zrobisz. Kraków here. Też dzwoniłem do różnych i tylko z umową przyjmują.
@nairoht: @gundogawa: Teraz mniej więcej wiem o co chodzi. Są niby takie wymogi, że musi być podpisana umowa, a jak mi zrobią badania bez umowy z firmą, to niby będą nielegalne. Że niby rozszerzone mam na ładowarkę, czy ki uj. Chciałem wszystko pozałatwiać jak najszybciej i lecieć na spokojnie do tej Anglii, a po powrocie iść od razu do roboty i teraz nie wiem co robić. A szkolenie bhp jest