Wpis z mikrobloga

@GothBoyy666: Tylko ze z takimi cheatami jest inny problem. Samego cheata da się zaprogramować w taki sposób aby nie wzbudzał podejrzeń antyvirusów, natomiast sam injector jest bardzo często wykrywany jako potencjalne zagrożenie, no ale bez niego nie uruchomisz nawet prawdziwego cheata więc zapewne zezwolisz żeby robił swoje. Gdy cheat zostanie już wstrzyknięty do procesu gry staje się jego częścią, co sprytniejsze antyvirusy/firewalle mimo wszystko i tak ostrzegają gdy taki moduł
  • Odpowiedz
@pinkman356: ale mi przypomniałeś CRINGE sytuacje :D Na szczęście cringe tylko dla mnie a teraz i dla Was :P
Za młodego też mi hasło na kompa założyli. No za uj nie mogłem obejść, szukałem sposobów setki w necie na hasło "usuwanie hasła windows" lub "zdejmowanie hasła windows". Nawet było kilka sposobów przez wchodzenie jakimiś cmd i płytki instalacyjne, ale nic to nie dało.
Wtem mnie olśniło, keylogger. Zainstalowałem wątpliwej jakości
  • Odpowiedz
@GothBoyy666 ja dla odmiany nie mam nawet defendera, bo gobwyłączyłem i też nie miałem żadnych wirusów
A jak chcę pobrać coś co może być zarażone to korzystam z maszyny wirtualnej
  • Odpowiedz
Jak ja miałem 11 lat to był rok 1998 i moim jedynym komputerem nadal była stara Amiga i o takich rzeczach jak keylogerry to nawet nie wiedziałem, wtedy gry to dla mnie było cuś na dyskietkach co się przegrywało od kolegi, Jezu jaki ja jestem stary...
  • Odpowiedz
@art212: tak zaden nie jest w 100% ok bo jest to nie mozliwe. jednak ja osobiscie korzystam z f-secure, jak dla mmie ma bardzo fajnie rozwiazana zapore, i mozesz ja tak skonfigurowac, ze domyślnie zadna aplikacja nie ma dostepu do sieci, i antywir za za kasda nowa apka ktora chce sie laczyc do neta pyta czy pozwolic pare innych ciekawych rozwoazan tez ma.
ale jak pisałem nic Ci 100% bezpieczenstwa
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: Jedyna efektywna ochrona przed wirusami w tamtych czasie (i nadal najlepsza) bylo uzywanie OTL na zmiane z Hijackthis oraz easycleanerem i adwcleanerem, w ostatecznosci combofix, z umiejetnoscia odrozniania procesow na komputerze i z pomoca forum na dobreprogramy czy innym gdzie lepsi potrafili znalezc wiecej.
Te antywiry jakie miales na komputerze mogly jeden wielki wuj zrobic w przypadku autorskiego keya czy innego backdoora. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz