Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam taką zagwozdkę która gryzie mnie od ponad tygodnia. Chodzi o pewien #rozowypasek. Mianowicie w sklepie w którym często bywam, pracuje różowa która bardzo mi się podoba. Ma takie cechy wyglądu, które zaliczam do specyficznych i dlatego wpadła mi w oko na swój, inny sposób. Nie mam problemu z zagadywaniem do kobiet ale tutaj pojawił się taki problem. Mianowicie dziewczyna nie utrzymuje kontaktu wzrokowego z klientami (żadnymi bo zawsze to obserwuje). Ma non stop bitch face i mam wrażenie że jak się odezwę to urwie mi ryj. A wiem że ma zajebisty uśmiech bo widziałem jak gadała z koleżanką. I teraz pytanie właściwe, skąd się #!$%@? bierze ten bitch face? Kompleksy, #!$%@?, p0lka czy czeka na chada a nie normika? No zastanawia mnie to fest ( _)
#pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@endipek: Zaśmieszkuj do niej przy następnych zakupach to się uśmiechnie. Jak się skupia to ma bitch face, każda baba tak ma. Zwłaszcza jak przez 8h przerzuca papier toaletowy, masło i cisowianke.
  • Odpowiedz
@endipek: Może ma po prostu taką twarz. Moja serdeczna koleżanka też wygląda jak nieprzyjemna suka, jak się na nią spojrzy, ale jak się z nią zacznie rozmawiać, to okazuje się, że to bardzo serdeczna i miła osoba. Zarywaj więc, nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@faktoza
@Jerry_the_Coin
@karloSolrak
@Miszasan no właśnie jedynie co mnie jakoś blokuje to ten brak kontaktu wzrokowego, patrzy się wszędzie tylko nie na klientów i zastanawiam się jak zagadać, jak zasmieszkowac bo dużo naturalniej by to wyszło gdyby patrzyła się w oczy innym, jak normalny człowiek ))¯_(ツ)_/¯ ale będę badać sytuację i jak coś się wyjaśni to dam znać :)
  • Odpowiedz
@endipek: Działaj i nie zastanawiaj się. W przyszłości będziesz żałował, że nie spróbowałeś. Sam miałem podobną sytuację i do tej pory mam myśli o tej dziewczynie. Uda ci się nią umówić, to będzie fajnie. Nie uda się, to nie będzie też końca świata. Będziesz wiedział, że spróbowałeś.

Co do twarzy to powiem ci tak. Nie jestem pocieszony, jak obsługa w sklepie ma minę jakbym krzywdę im zrobił, w ogóle przychodząc
  • Odpowiedz
@endipek: A nie pyta o jakieś srety typu karta moja biedronka, reklamówkę doliczyć czy coś? Nawet takie trywialne rzeczy można obrócić w żart i jakąś rozmowę.
A, no i wołaj, Mirku
  • Odpowiedz
@endipek: Ciężko coś doradzić, nie wiedząc jak to tam, w sklepie wygląda w rzeczywistości. Moje pomysły:
- na pewno zagadaj od razu a nie chodź tam jeszcze 20 razy i zastanawiaj się.
- zagadaj, po zakupach sprawdź rachunek i powiedz, że brakuje na nim jej numeru telefonu.
- powiedz coś miłego i razem z banknotami daj jej swój numer telefonu. Rozważ to jednak dobrze, bo podczas pisania tego coś mi
  • Odpowiedz
@endipek: wołaj, jak juz podbijesz. Tez miałem taka koleżankę w pracy z tzw. „Bitch face” ciężki orzech, ale zazwyczaj wychodzi sympatyczna osoba
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sznapi zrobię to bo dziewczyna ciągle chodzi mi po głowie, nie wiem dlaczego aż tak mnie wzięło bo równie dobrze może być pusta ale nie dowiem się jak nie spróbuję. Ale chyba te dziewczyny z bitch face maja to do siebie że ciągnie nas do nich, tego też się boję bo mnie ciągnie zawsze do złych kobiet :<
  • Odpowiedz
Poprostu jak będzie miała taki suczy wyraz twarzy, zaglądaj że ma śliczny uśmiech...ja jak chcę ogarnąć taki z pozoru trudniejszy temat to podczas płacenia, podając banknot trzymam go tak by druga osoba nie mogła go wziąć, przytrzymując go mocniej w dłoni... wtedy na pewno nawiąże kontakt wzrokowy... spróbuj
  • Odpowiedz