Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam taką zagwozdkę która gryzie mnie od ponad tygodnia. Chodzi o pewien #rozowypasek. Mianowicie w sklepie w którym często bywam, pracuje różowa która bardzo mi się podoba. Ma takie cechy wyglądu, które zaliczam do specyficznych i dlatego wpadła mi w oko na swój, inny sposób. Nie mam problemu z zagadywaniem do kobiet ale tutaj pojawił się taki problem. Mianowicie dziewczyna nie utrzymuje kontaktu wzrokowego z klientami (żadnymi bo zawsze to obserwuje). Ma non stop bitch face i mam wrażenie że jak się odezwę to urwie mi ryj. A wiem że ma zajebisty uśmiech bo widziałem jak gadała z koleżanką. I teraz pytanie właściwe, skąd się k---a bierze ten bitch face? Kompleksy, w------e, p0lka czy czeka na chada a nie normika? No zastanawia mnie to fest ( _)
#pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@endipek: ja to jestem przegryw lvl 1000, laska z kawiarni sama kiedyś zagadała a ja burknalem i choi tyle było.
A ogólnie ładna, dla mnie nawet bardzo, tylko kolejna z tym bicz fejsem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sznapi
@Katechetka
@faktoza
@MMARS
@Miszasan
@karloSolrak update
Dzisiaj postanowiłem że atakuje ale gdy wszedłem to stała na drabinie i coś segregowala na najwyższej półce, zdążyłem zrobić zakupy a ona nadal tam zajęta wiec c--j, nie chciałem pajacowac i odpuściłem. Ale zobaczyłem że witala się z dziewczyną która kojarzę więc wbilem na fejsa tej drugiej i znalazłem mój obiekt westchnień. No i ten bitch face może wynikać
  • Odpowiedz
@endipek: ten „bitch face” nie musi mieć powodu, dla mnie to tez była zagadka, ale nie każdy musi sie uśmiechać do każdego klienta, wystarczy ze te dziewczyny pracują tam za marne 2k(przy dobrych wiatrach) Wiec jeżeli Ci sie podoba to walcz.
Laska z mojego przypadku, jak sama twierdzi nie potrzebuje podobać sie innym, zawsze dżinsy, koszulka, plecak i ten wyraz twarzy. Wyciągnąłem ją kilka razy na wyjście( pierwsze jej spojrzenie
  • Odpowiedz
@endipek:

No i ten bitch face może wynikać z tego, że ma dziecko i chyba jest samotna matka bo ani śladu faceta.


To wyższa szkoła jazdy. Musisz wybrać, którą drogą chcesz podążać.
Bez spotkania i rozmowy z nią pewnie nic nie zdziałasz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MMARS
@sznapi
@karloSolrak dobra, sprawa wyjaśniona. Ma już chłopaka i to chyba ojciec dziecka ale inne nazwiska więc ciężko było się doszukać ( ͡º ͜ʖ͡º) potęga internetu, uratowalem się przed zrobieniem z siebie debila ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz