Wpis z mikrobloga

Studia w Polsce gówno... Szczególnie techniczne. Wykłada taki doktor jeden z drugim, #!$%@? studenta który rozumie przedmiot i którego wiedza poparta jest doświadczeniem, ale nie pisze na zaliczeniu pamięciówy słowo w słowo z prezentacji szanownego doktora. A szanowny doktor cały semestr czytał na wykładzie ze swojej stuletniej prezentacji której nam nie udostępni, bo "uczelnia nie wyraziła chęci jej kupna" XD Najlepsze są laboratoria xD przedmiot-systemy łączności. Badanie radiostacji vhf, ludzie którzy dostali z wejściówek piątki boją sie podejść do stanowiska pomiarowego, a ćwiczenia robię cały semestr ja poprawiający kazda wejściówkę u szanownego doktora mimo posiadania świadectwa radiooperatora xD Nie wiem, nie umiem łazić za doktorem i wypraszać ocen, może dlatego mnie #!$%@?ą... Beka z politechnicznego betonu którego celem w życiu jest jak najbardziej przeczołgać studenta xD #studbaza
  • 139
  • Odpowiedz
  • 7
@lubie_rower studia nauczyły mnie kombinować. Beton działa tak, że trzeba z nimi gadać, czasami chwalić. Miałem to samo co koleżanka na egzaminie ( sam jej dyktowałem:). Ona dostała 4, a mi mówi, że 2 XD chwila rozmowy i wpisał 4.
  • Odpowiedz
  • 35
@lubie_rower dodałbym jeszcze, że wykładowcy mają #!$%@? czy ktoś ściąga na zaliczeniu/egzaminie, co przekłada się na to, że osoby piszące wszystko z głowy wypadają jako dużo gorsze i dostają 2..
  • Odpowiedz
@Marek1991: Po prostu wydaje mi się, ze trafiają tam osoby sfrustrowane z ograniczonymi horyzontami i światopoglądem, wywyższające się które po skończonych studiach nie odnalazły pracy w swoim zawodzie. Konserwują złudną bańkę „najlepszej uczelni technicznej w kraju“ bez pomysłu na siebie, sposób nauczania i podejścia do studentów
  • Odpowiedz
@SlyszeJakOddychasz: Czym dalej jestem na tych studiach, tym mniejsze odnoszę takie wrażenie. Na początku były różne matmy itd to faktycznie było ciężko i prowadzący byli dosyć spięci i ciężko się było dogadać, ale profesorowie od kursów zawodowych są mega przyjemni i nawet o pierdołach gadają z mega fascynacją nawet gdy jest 20 osób na wykładzie. Tak jak pisałem, ja akurat może przyfarciłem i podoba mi się tutaj.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@lubie_rower: studia w Polsce to gówno xD dlatego mam zawsze beke ze #!$%@? kucy, którzy spuszczają się między innymi nad magistrem Pietraszko, jakoby był jakimś Bogiem bo #!$%@? wielu xD da się wyczuć syndrom Sztokholmski, im więcej #!$%@?, tym większy onanizm.
  • Odpowiedz
Wole tych doktorków, od płk „nic nie umiem, ale mam etat” rezerwy. Jeszcze gorsi są stuletni dziadkowie rzucający pracami.
  • Odpowiedz