Wpis z mikrobloga

Wczoraj dzwonił do mnie mój pracodawca (wolne mam już parę dni) i mi powiedział że już nie mam po co wracać bo to już koniec naszej współpracy "because you are junkie".
Ja w szoku, skąd on wie? Zatkało mnie. Już prawie zacząłem mówić "Co Ty kurła #!$%@??" ale przypomniałem se, że nie gadam z Polakiem i przecież umowę mam.
Typ zaczął się śmiać i mówi, że to tylko taki żart. Szefo powiedział mi że Samuel to "faggot" i "stupid nigger" bo mnie #!$%@?ł do mojego pracodawcy jak mnie nie było, że ćpam xD a on nie lubi donosicieli i #!$%@?ł murzyna, że #!$%@? go obchodzi [szefa] co robię poza pracą bo to moja sprawa, i poza tym dobrze mi idzie robota więc po #!$%@? ta #!$%@?.
Samuel to taki leniwy #!$%@?, ale robi na czarno za mniej niż minimalna i podlizuje się szefowi na każdym kroku bo chyba liczy na podwyżkę.
Na koniec szefo powiedział mi że sam se lubi #!$%@?ć muffiny z THC i na fazie pograć w szachy xD Życzył mi zdanej sesji i powiedział żebym nie przedawkował jak będę świętować zdaną sesje bo robota czeka.
Jak ten debil rozpowiedział to też pracownikom to ja w ramach zemsty pokazuję dowody, że on wali konia w kiblu. Poza przerwą ofc.
A dowiedział się o moim hobby jak mu kiedyś zdjęcia z Polski pokazywałem i przypadkowo się trafiło zdjęcie którego nie powinien widzieć. Obiecywał, że nikomu nie powie.
W Polszy to już pewnie dyscyplinarka by była.

#narkotykizawszespoko #pracbaza
  • 12
@geosmina nie ten kraj, nie zielsko
@Cesarz_Polski bo typa nie lubię za to że się #!$%@?. Po cichu wszedłem do ubikacji. Stałem przed kabiną i nagrywałem te odgłosy i na nagraniu jest na koniec, że go pytam co on #!$%@? a ten że sra xD Chyba nie pomyślałeś że go z ukrycia nagrywałem jak się pędzluje? XD
@SpongeRobertoSquarePantalones na zachodzie który jest bardziej rozwinięty jest normalność i traktowanie człowieka z godnością. Te trzy rzeczy różnią zacofaną polsze od zachodu. Tu gdzie ja jestem nie przepadają za homosiami których jest bardzo mało, a Ty dałeś się zmanipulować mediom albo jakimś prawackim organizacjom, że tak uważasz.