Wpis z mikrobloga

Chcę się zabrać za jazdę w uberze i mogę spisać umowę, opłacalne to? Tylko proszę o normalne opinie osób które jeżdżą, niedawno jeździły. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak wezmę od Nich samochód 50/50.
#uber
  • 15
@Crissu: wychodzi 97 groszy za km po potrąceniu prowizji. Teraz odlicz od tego jakiś podatek, koszt paliwa i zużycie auta i wychodzi przy bardzo dobrych wiatrach 50 groszy za km z klientem xD tych km z klientem zrobisz max 150 w ciagu tych 10 godzin i sobie policz jak zajebiscie wychodzi
@Crissu jeździłem dawno temu przez 2 miesiące ale swoim autem. Pół na pół czyli po prowizji. Zrobisz 100 zł to 25 zł zabiera uber, a pozostałe 75 zł jest na pół xD to się nie spina finansowo. Chyba że pakistanczykowi który i tak nie dostanie nigdzie legalnej pracy
@Crissu: @bojesiewody: @Topinambur97: ej ale wy tego cierpa nie słuchajcie xD jeżdżę swoim autem, w słabe dni, po odliczeniu paliwa i podatków wychodzi się 15zł wzwyż na godzinę, w dobre dni albo jakieś weekendy wiadomo więcej. Teraz sobota dla przykładu, taka dość średnia, jakoś od po 18 do niecałej 3 (liczę 9h) wyszło mi 20,50zł na czysto. Na priv służę uprzejmie pomocą co i jak załatwić żeby zacząć :)