Wpis z mikrobloga

szanowni wykop

czy macie tak czasem, że czujecie się jakbyście byli lekko upośledzeni. odp

ja tak czuję od kilku miesięcy. nie mogę się na niczym skupić dłużej niż kilkanaście sekund, czytając książki muszę co chwilę wracać do poprzedniej strony, bo nie pamiętam o czym czytałem. oglądając filmy uciekam gdzieś myślami i później śledząc dialogi nie rozumiem o co chodzi. przychodzą takie chwile, kiedy to ze mnie schodzi i czuję się jak geniusz, niestety jednak przez 90% czasu mam totalnie zamglony umys. podejrzewam, że tak czują się ludzie z downem albo z bardzo niskim iku. nie wiem czy to starość czy może niedobur jakichś witamin zrobił z mojej koncentracji straszną #!$%@?ę, ale ja nie chcę tak już dłużej. dlatego właśnie zakładam ten wątek w wykop.pl licząc na waszą pomoc. sprawny umysł jest mi potrzebny jak nigdy, gdyż niedługo znowu podchodzę do matury. jakie witaminy, jakie ćwiczenia mogłyby mi pomóc?

#koncentracja
powodzenia - szanowni wykop

czy macie tak czasem, że czujecie się jakbyście byli l...

źródło: comment_5lwOFmPNc7xTtkBLhulsKy5KRLjGY6AT.gif

Pobierz
  • 117
@powodzenia: Tak serio. Dokładnie mam tak samo. Nie jestem okazem zdrowia i fizycznie i psychicznie jbc. Przyjmuję leki na depresję i wraz z tym jak ją redukuję, to w ostatnim tygodniu wyszło to na pierwszy plan moich problemów. Mam jakiś bałagan w głowie, który mój lekarz zaleca forsować na psychoterapii. I jakoś tak sam od środka czuję, że wynika to z blokad w głowie, mających podłoże poczucia lęku albo noszących znamiona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: zabrzmi jak banał ale sa jakieś artykuły i to nie na pudelku ze social media robią z nas idiotuw bez koncentracji wiec moze detoks od internetu