Wpis z mikrobloga

@orbitowski: Właściwie to nie wiem, czy ma to sens. Nie chcę angażować się w kilkugodzinną dyskusję z kimś, kogo (być może) nie da się przekonać, a jedynie może sobie z tego robić rozrywkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@orbitowski: Właściwie to nie wiem, czy ma to sens. Nie chcę angażować się w kilkugodzinną dyskusję z kimś, kogo (być może) nie da się przekonać, a jedynie może sobie z tego robić rozrywkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad: szkoda, szkoda ... Szukam normalnych ludzi na wykopie do dyskusji na poważne tematy i jak zwykle nic z tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@orbitowski: Wszystkie twarde dane statystyczne - czyli takie, które nie są wynikiem badania opinii, a będące wynikiem analizy zmiennych ilościowych takich jak konkretne zdarzenia (wypadki, śmiertelność itp.) oraz innych danych liczbowych (zarobki, średni czas pracy itp.) czyli innymi słowy takich zmiennych, które posiadają tzw. cechy mierzalne w przeciwieństwie do danych opartych na subiektywnych odczuciach vide wszelkie ankiety badające nastroje, opinie, przekonania itp. - pokazują, że jest zupełnie odwrotnie od tego co
@orbitowski:

czyli nie maja #!$%@?


Na pewno nie bardziej niż mężczyźni, natomiast porównując standard życia kobiet w innych krajach do standardu życia polek to warunki życia w Polsce są wyższe niż w WIĘKSZOŚĆI pozostałych państw.

a ta pani kłamie


Trudno powiedzieć czy kłamie (czyli mówi intencjonalnie nieprawdę), nie siedzę w jej głowie, ale obstawiam, że to co mówi to jakiś rodzaj projekcji urojeń i zniekształceń poznawczych będących wynikiem wielu lat indoktrynacji