Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, dlaczego większość mężczyzn cały czas podświadomie liczy na związek z kobietą i nie może się po prostu z nią przyjaźnić? Już cztery moje znajomości zostały zniszczone w ten sposób i teraz postanowiłam, że będę przyjaźnić się tylko z zajętymi mężczyznami oraz facetami z mojej rodziny, bo cała reszta zabiega o coś więcej, podczas gdy mi zależy na przyjaźni.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwisz się że tak ciężko o przyjaźń bez innych oczekiwań z istotami, których jedynym powodem egzystencji są setki pokoleń ich przodków, z których każdy zapłodnił kobietę i dla których nadrzędnym zaprogramowanym celem egzystencji jest ten łańcuch nieszczęścia przedłużyć? Tak to już niestety działa i kto uważał na biologii ten rozumie czemu ;)
OP: @CzarnaPantera94
Tutaj opka. Chciałam powiedzieć, że to nie były znajomości bez żadnych korzyści dla nich. Kiedy tylko mogłam, to pomagałam im w różnych rzeczach - na przykład remont, zadania w pracy, dawałam notatki na studiach, słuchałam o problemach, a nawet próbowałam zapoznać z koleżankami, gdy mówili, że kogoś szukają.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

Hejokanoidek: Nie wyobrażam sobie przyjaźni damsko-męskiej, poza sytuacjami że kogoś się zna od dzieciństwa i ma się do tej osoby uczucia jak do brata/siostry.

Nam facetom zależy żeby nasza kobieta była naszą przyjaciółką i nie chcemy tego rozgraniczać, bo tak nam wygodniej i łatwiej się angażować. Po co rozdzielać uczucia na dwie kobiety, skoro prościej mieć jedną i z nią spełniać się przyjacielsko i związkowo? Lubimy się poświęcać na całego, a