Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1192
Jeśli macie naprawdę spko dziewczę/żonę, która się stara, dba o dom, dobrze gotuje i od klubowych obrzygano-nacpanych imprez woli wieczorny spacer, ale z jakiegoś powodu chcieli byście spróbować czego innego, to załóżcie konto na na #tinder .Pogadajcie tam z laskami i wtedy zrozumiecie jakie macie szczęście w życiu że jesteście z taką zwykłą szara dziewczyną. Wszelakie skoki w bok od razu odejdą w najgłębsze zakątki waszego mózgu.
Pamiętajcie miłość to tylko, krótko trwała chemia, później jest przyjaźń. Nie warto ryzykować związku z spko laska, tylko po to żeby włożyć kutaka, w tą dziurę między pępkiem, a dupą jakiejś lambadziary z kolczykiem w nosie. A jak macie monotonię w łóżku, to kupcie lepiej jakiś pejczyk, czy inne kajdanki. Nawet największe szare myszki to lubią.
Pozdro, z fartem( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki #sex #seks #zdrada #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 55
miłość to tylko, krótko trwała chemia, później jest przyjaźń


@DorodnyTucznik: No nie, ta krótkotrwała chemia to etap zakochania. Miłość następuje potem, a przyjaźń jest elementem zdrowego związku.
Reszta się zgadza. :)
@DorodnyTucznik 100% racji. Już dawno o tym wiem. W domu mam zawsze posprzątane, ugotowane, wyprane, wyprasowane i to nie tak, że tylko różowa tak robi, bo pracujemy na to oboje. A mi się chce tylko dlatego, że ona to napędza. Może i czasami jest monotonia ale zdarzy nam się zachlać czy gdzieś wyjechać, wyjść i jest bardzo dobrze :)
INB4: omg, co za szowinistyczny apologeta

Nie pochwalam zdrad i nie zalecam.

Pogadajcie tam z laskami i wtedy zrozumiecie


@DorodnyTucznik: Bożena, ale wiedz, że w męskim pożądaniu nie chodzi o to jaką kobieta jest interlokutorką tylko twarz, cycki, dupa (i fetysze).

naprawdę spko dziewczę/żonę

związku z spko laska


Postujesz używając znaków dymnych i ktoś je przepisuje 300 kilometrów dalej na wykop, że Ci szkoda jednej litery?

Nie warto ryzykować związku z