Wpis z mikrobloga

#zalesie #truestory
Rany boskie, jak mnie drażnią osoby nie potrafiące korzystać z windy. Wciśnie taka pipa obie strzałki na swoim piętrze, a potem zdziwiona, że jedzie do góry. Mniej więcej raz w tygodniu to samo. Winda dojedzie do mnie na ostatnie, ja wsiadam, a tam w środku zdziwiona podróżniczka.
- ojej, ale mnie wywiozło, hehe

No nie. Samo cię nie wywiozło. No i jedziemy w dół, a winda musi zaliczyć jeszcze wciśniętą strzałkę w dół, więc ponownie zatrzymuje się na jej, czwartym piętrze.
- ojej, dziwne, hehe

No wcale nie dziwne (°°
Powinni rozdawać instrukcje do wind.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qraape: Ale to za każdym razem jest inna osoba. A na świętego nie kandyduję, więc już wolę się w środeczku podenerwować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ArRog to z powrotnym zatrzymaniem na dole to jakaś bujda. Nie widziałem jeszcze windy żeby przy zatrzymaniu nie kasowały się obydwa przywołania.
  • Odpowiedz
@stassma: To zapraszam do mnie do bloku. Z resztą nie widzę powodu dla którego miałoby się kasować - wszystko zależy od sterownika. Co więcej kasowanie się byłoby po prostu głupie, szczególnie w budynkach użyteczności publicznej - co jak połowa oczekujących chciałaby jechać w górę, a połowa w dół?
  • Odpowiedz
@stassma: Wygodniej jest czekać przed windą na swój kierunek jazdy niż ściskać się ze wszystkimi i przepychać w środku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz