Wpis z mikrobloga

Dziewczyna po 14 latach rozwiazała umowe z #tmobile Na do widzenia operator przysłał jej rachunek na 700 zł. W tym za internet 400.
Okazało się że miała jakąś przedwojenną taryfę, że 100mb darmowego internetu miesięcznie a potem stawki jak z Korei Północnej. Oczywiście dziewczyna niczego nieświadoma, a T-Mobile jak prawdziwy dżentelmen ani nie poinformował że skończył się pakiet, ani jakie są ceny transferu poza pakietem. Po prostu przysłał fakture, potem odrzucił reklamacje, szorstko oświadczając, ze wszystko się zgadza z cennikiem sprzed 14 lat i nie ma sie do czego przyczepić.

Krótko mówiąc - zdecydowanie odradzam korzystanie z T-Mobile. Nieprzyjazna firma, która ma gdzieś klientów.
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@henry-jest: miałem taką sytuację z Orange że taryfa mi została sprzed 10 lat, coś zmieniali i mi zaczelo naliczac sekundowo...
Ostatecznie oddali mi kasę i dostałem 5 gb co miesiąc gratis :) Szkoda że po cesji zabrali mi ten bonus no ale
  • Odpowiedz
  • 0
@henry-jest nie ma takiego pezepisu @rabarbarowyStraznik pisze bzdury. Operator domyślnie zakłada blokady tylko na transmisję danych w roamingu- do kwoty stanowiącej równowartość 50 euro, a w kraju moze dac stawki jakie chce i nie blokować nic.

Wybacz, ale Twoja dziewczyna jest sama sobie winna. Podpisala umowę lata temu, swiadomie nie chciala jej przedłużać (operator dzwonil na 100%), i co za tym idzie zmienić umowę na nowsze warunki, albo ja wypowiedzieć
  • Odpowiedz
  • 6
@henry-jest a kiedy mieli ją poinformować? Po 5 latach? 10? 15? Na miliard procent dzwonili i jej mówili o nowych ofertach i również na bank mówiła "ja nie korzystam z neta, mi nie trzeba".

Przedwojenna taryfa czyją jest winą? Kto może zmienić taryfę abonentowi? Czy wymaga to czasami zgody abonenta czy każdy operator może sobie od tak zmieniać co chce?
  • Odpowiedz
@henry-jest: jakbym miał na podstawie wpisów na wykopie wybrać operatora, to bym musiał zostać bez telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszędzie się coś takiego trafi. Ona odejdzie od T-Mobile a w tym czasie przyjdzie ktoś "oszukany" u konkurencji.

Sam mam aktualnie T-Mobile po latach spędzonych z Play. Bo różowi mają lepszy zasięg i internet
  • Odpowiedz
@henry-jest: moja mama niezbyt into telefony z androidem a więc internetem ma prepaid Orange.

Doladowuje sobie raz na 3 miesiące za 50 zł, bo tyle jej styka, czasem zadzwoni, napisze itd. No i ja nieświadomy kupiłem jej telefon z androidem (wcześniej miała jakąś tam nokie). Podczas którejś z wizyt, żali się że jej kasa zniknęła z konta, że musiała drugi raz doładować i znowu jej cała kasa zniknęła. Zrobiłem mały
papaj2137 - @henry-jest: moja mama niezbyt into telefony z androidem a więc internete...

źródło: comment_eKdGyoDNvDKwC5C211eQsioIAvdu1L8E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@henry-jest: miałem analogiczną sytuację - dwie karty sim, źle ustawiony net i poszło ponad giga danych ze starej karty za ponad 200 zł. Napisałem do T-mobile, opisałem sytuację, że to była pomyłka, powołałem się na wieloletnią współpracę i archaiczność stawek patrząc na obecne ceny. Ostatecznie zgodzili się umorzyć opłatę, warunkiem było normalne płacenie za abonament przez chyba 3 miesiące. Widzę, że tutaj umowa rozwiązana, ale myślę, że może nadal warto
  • Odpowiedz