Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi: bo lvl daje tylko odblokowywanie dodatkowych umiejętności, z nich możesz mieć jakiś dodatkowy dmg. Najbardziej pomaga czytanie informacji o słabościach danych maszyn i ulepszanie broni.
@Mariusz_Drugi: ja tam se dawałem rade, gierke przeszedlem w 2 dni. A co masz robic to oczywiste, fabułe, ew. pare misji pobocznych, pozajmować wioski z bandytami itd. jest co robic. A jak gierka CI nie podchodzi i szkoda Ci hajsu to speed run fabule itd. dluga fabula nie jest.
@Mariusz_Drugi: bo tutaj w przeciwieństwie do rdr2 trzeba do walki podchodzić z większym zaangażowanie, musisz wybadać słabe punkty przeciwnika i w nie strzelać zamiast po prostu do wroga ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to opanujesz to ta gra będzie świetnym przeżyciem z niezapomnianą unikalną fabułą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: no i to bylo najfajniejsze w tej grze. Polowania i trudni przeciwnicy. Tu nie chodzi o strzelanie na oslep. Sam łuk to tez nie najlepsze rozwiazanie... Skup sie na odrywaniu poszczegolnych czesci od maszyn i czesciej korzystaj z pułapek.
@Mariusz_Drugi: No jak masz juz 13 lvl, czyli troche pograles i Cie meczy, a ty platynować chcesz? Mnie gierka totalnie zjadła i nie pamiętam, czy w jakiejkolwiek grze czytałem wszystkie księgi, hologramy itd, dla mnie kozak w #!$%@? i czekam na 2.
@Mariusz_Drugi to jak ty chcesz platynować, jak tam jest trofik za ukończenie fabuły na najwyższym, a ty się na easy gubisz?

Tak jak pisali poprzednicy, strzelając do maszyn celuj w punkty krytyczne, np. podpalającymi strzałami w pojemniki z benzyną itp. Pomaga w tym bullet time, do odblokowania na którymś poziomie. Jest też skill który spowalnia czas gdy celujemy z łuku będąc w powietrzu.