Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pasje, hobby, dupokanapki inne niż te dynamiczne pomagajace w znalezieniu seksu to tylko obrona naszego mózgu przed faktem braku kopulacji.
Wszystkie działania ludzkie mają na celu sparowanie z jak najlepszym partnerem.
Nie oszukujcie się, gdybyście mieli dostęp do unlimited rooohanie to po co wam by były wasze "pasje" i zainteresowania? Świetnym przykładem są kobiety, większość kobiet nie zna się na niczym więcej niż hehe dobry serial i tym kto ze znajomych robi najlepsze imprezki a to dlatego że mają roochanie na pstryknięcie palcem. Te posiadające konkretne zainteresowania są po prostu brzydkie i muszą jakoś zabić pustke spowodowaną brakiem seksu. Mężczyzn dotyczy dokładnie to samo.

#przegryw #seks #zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 27
OP: > Tak się składa, że to starannie ukrywałem, bo takim trybem życia imponowałem tylko dziewczynom, które miały podobne gówno w głowie co ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Chyzwarr Taki rzeczy imponuja atrakcyjnym rozowym, dlaczego zatem wziales sie za te brzydsze? Chciales pojsc na latwizne? Rozumiem trzeba od czegos zaczac, teraz jak przykoksujesz bedziesz mogl znalezc sobie ladniejsza ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy