Wpis z mikrobloga

@Yukio_Mishima: Jak dla mnie to w pewnych granicach całkiem normalne, że druga połówka by chciała, żeby jej partner prezentował się schludnie/ skromnie, wyglądała atrakcyjnie i swoim wyglądem budziła pozytywne skojarzenia
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to w pewnych granicach całkiem normalne, że druga połówka by chciała, żeby jej partner prezentował się schludnie/ skromnie, wyglądała atrakcyjnie i swoim wyglądem budziła pozytywne skojarzenia


@superstara: Dla mnie to też całkiem normalne. Oczywiście użycie słowa "zabronić" triggeruje ludzi, zwłaszcza w stosunku do kobiety. ;) Gdyby moja ubrała się jak szmata na wyjście do miasta to z pewnością by coś ode mnie na ten temat usłyszała. Zawsze może
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: A ja myślę, że mówisz tak tylko dlatego, by zrobić mi na przekór i wyrazić swoją dezaprobatę. ^_^

Wydaje mi się, że jesteś jedną z tych dziewczyn, które mogą zerwać z facetem z powodu byle pierdoły. Bo właśnie zamiast powiedzieć facetowi, że nie powinien zakładać tego czy tamtego, Ty będziesz wolała z nim zerwać i mieć spokój. Przynajmniej sumienie czyste, że niczego mu nie zabraniałaś. :D Ale tak to się
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że jesteś jedną z tych dziewczyn, które mogą zerwać z facetem z powodu byle pierdoły. Bo właśnie zamiast powiedzieć facetowi, że nie powinien zakładać tego czy tamtego, Ty będziesz wolała z nim zerwać i mieć spokój.


@Hedage: no no, ciekawa analiza mojej osoby XD

nie widzę sensu w mówieniu komuś co ma ubierać/nie ubierać, chyba, że byłoby to moje 2-letnie dziecko, które samo nie potrafi o tym zdecydować
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: nie wyjdzie na miasto z gołymi cycami bo ma swój rozsądek i nie potrzebuje faceta żeby jej tego zabraniał. kobiety to takie bezmyslne istoty że by na golasa latały po mieście gdyby nie ich faceci no nie? ahh te baby!
  • Odpowiedz
@Hedage: no, akurat to prawda, bo każdy jeden znał się na modzie lepiej niż ja, a wręcz się nią interesował. to też nie jest tak, że wszystkie stylówki mi się zawsze podobały i pewnie vice versa, bo lubię się ubierać jak Cyganka, ale są ważniejsze sprawy niż coś takiego. co innego powiedzieć, że ładniej by komuś było w czymś innym, a co innego zabraniać wychodzić z domu w jakimś ubraniu.

A
  • Odpowiedz
nie wyjdzie na miasto z gołymi cycami bo ma swój rozsądek i nie potrzebuje faceta żeby jej tego zabraniał. kobiety to takie bezmyslne istoty że by na golasa latały po mieście gdyby nie ich faceci no nie? ahh te baby!


@pierdzioch1231: Ale ogarniasz, że pytanie OPa zakłada, że by się ubrała i o to się rozchodzi na co byś nie chciał się godzić, nie? Przestań białorycerzyć, człowieku, bo nawet nie ma
  • Odpowiedz