Wpis z mikrobloga

@tr0llk0nt0: a czemu nie można koloru nazwać fuksjowym? to już taka wielka wpadka, że komuś trzeba uwagę zwracać? aa w sumię teraz spojrzałam na nick i wszytsko jasne :)
ps. zaszpachlowanie nie wpływa na cerę jeśli są to dobre kosmetyki, skóra pielęgnowana i oczyszczana codziennie a makijaż zmywany na noc.

nie pomyślałeś, że może dlatego te najbardziej "zaszpachlowane" wyglądają niekorzystnie bez make up, bo właśnie mają nieciekawą cerę/słaby odcień skóry z
nie pomyślałeś, że może dlatego te najbardziej "zaszpachlowane" wyglądają niekorzystnie bez make up, bo właśnie mają nieciekawą cerę/słaby odcień skóry z przebarwieniami/inne rewelacje które im się nie podobają i tak to próbują zakryć?


@pierdzioch1231: Zaryzykuję stwierdzenie, że w dłuższym okresie czasu nadmiar kosmetyków bardziej przeszkadza niż pomaga. Reszta działa na zasadzie błędnego koła. Co do koloru, oczywiście można, ale staram się nie używać kolorów pochodzących od roślin, co najwyżej od minerałów
Pobierz
źródło: comment_dW34uPInfHjSNnYET7WmsWH1aevvvHBn.jpg
@tr0llk0nt0: no to się mylisz bo mi dermatolog mówiła coś innego. sprawdzony, dobry podkład, niezapychający puder a pod to dobry krem to nie jest nic złego dla cery. ale kluczem jest właściwa pielęgnacja i leczenie ewentualnych zmian, a nie zakrywanie do upadłego licząc że to rozwiąże problem
a nie zakrywanie do upadłego licząc że to rozwiąże problem


@pierdzioch1231: A teraz zakładasz, że wszyscy postępują logicznie i zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Ja powiem, że większości po prostu nie stać na kosmetyki wysokiej jakości.
Bez okularów na pewno nie zobaczę takiej różnicy ( ͡~ ͜ʖ ͡°).