Wpis z mikrobloga

@EkspertPKO: zamiast wydawać jakieś śmieszne, przecenione monety, oddalibyście mi pieniądze za wcześniejszą spłatę kredytu? Bo spłaciłem 3-letni kredyt w dwa lata i ani grosza zwrotu nie dostałem, mimo wielokrotnych wniosków, reklamacji i interwencji rzecznika finansowego - złodzieje.
  • Odpowiedz
Meh, dalibyście swoim stałym, starym klientom po takiej monecie w gratisie - to by było coś :P Albo losowanie pośród takich osób :)
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: Narodowy Bank Polski, to bank utworzony przez komunistow po IIwś na miejsce Banku Polskiego, ostatecznie zlikwidowanego w '52, ktory słuzyl tylko i wyłacznie do zagrabienia rezerw złota RP z depozytów państw trzecich i przywłaszczenia tychże, przez braci ze wschodu, na konta prywatne, lub państwowe ZSSR.
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: najgorszy bank w jakim zalozylem konto. Nie chcieli dac pozyczki, wiec chcialem zlikwidowac konto, pani ktora mnie obslugiwala wziela moj dowod do reki i powiedziala zebym sie rozmyslil bo mi nie odda dowodu, to mnie jeszcze bardziej wkurzylo. Zalozylem konto w banku Millennium i po 3 miesiacach dostalem pozyczke ktorej potrzebowalem, bez najmniejszego problemu, kolejki i starych babsztyli.
  • Odpowiedz