Wpis z mikrobloga

@mroz3: W sumie jestem ciekaw tych biurowców. We Wrocławiu buduje się ich coraz więcej a w wielu co już od roku stoją dalej jest masa wolnej przestrzeni biurowej, której nikt nie wynajmuje. Ciekawe kiedy rynek się przesyci
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: przecież tam przy 50 km lata sie jak na dakarze bo wszystk obyło ryte tyle razy i układane od nowa + pełno łat asflatowych ;/

@Kotwpizamie:tu post

https://www.facebook.com/WratislaviaeAmici/posts/2004526239596517?__xts__[0]=68.ARDxnlxBqghidFt-oCM9ZXwVBy46UM5lwZTXpOEUb0a5jUuTnIEN-CSL51deNQK6CwDgV6c-OgBT5PhEAcps-VJ2fRd4DUJrjAdbb62pWz0c8IXqYN-6lkHZHBj-JTkb7yU9tOiJtvYusCg833YqnXjFvxK0JgYKCGPwK9zr6LMXW81yKh62DY7gD1u227n7sQMlMYWKROqq4rylo423GQkgqxmA9uWhROG9vXJhbmLHTLJF0PHEJNFpskH-m4Wl--Ln48HkMLeEzorp1sh2tx6BmmijqZzJveTDmnlDJBWLkGWroycKJE2Xr4OBCLYFM8fpt8XKx6df1IoDg&tn_=-R
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: yyy kiedy ostatnio tędy jechałeś? Przecież na tej kostce leje jak po bombach, w obu kierunkach. Jeździłem tędy dzień w dzień przez ponad rok to już miałem wyuczoną trasę slalomu, bo jak się trzymasz jednego pasa to nie ma bata, fruwasz jak kosmonauta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shinX: @mroz3: Cały problem jest taki, że ta kostka była tam ruszana. Są fragmenty gdzie nie było nic robione i jest dalej równo. Zresztą starczy przejechać się Kruczą obok Oporowskiej, żeby zobaczyć jak to wygląda. Przecież napisałem :) Dopóki nie ruszana :)
  • Odpowiedz
@Mave: Zobacz na Kruczą :) Od wojny ta ulica nie była ruszana w tym fragmencie oporowskiej i jest równiej niż na asfalcie na Hallera. Po prostu tamto potrafili zrobić tego nie :) O to mi tylko chodziło.
  • Odpowiedz
@mroz3: no właśnie obserwuję cię od dawna i się zastanawiam - widziałem kilka fotek na plac NT - więc podejrzewałem, że gdzieś w okolicach UM :) Nie truję więcej :)
  • Odpowiedz