Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na ten post https://www.wykop.pl/wpis/38480027/anonimowemirkowyznania-rozmowa-mistrza-przegrywa-z/
Rozmowa normika Mirka z przegrywem XXI

Przegryw: Ehh chciałbym w końcu mieć dziewczynę ale mam zero sparów na tinderze, badoo, sympatii, wykopie
Normik: Nie szuka si różowych na wykopku a w pozostałych apkach jest wysoki próg wejścia
P: Lajkuje wszystko jak leci
N: To pierodlisz bo każda platforma ma własne algorytmy i lecenie cały czas w prawo kwalifikuje cię jako bota desperata
P: Jak one poznają charakter jak nie mam sparów
N: Laski na apka #!$%@? obchodzi twój charakter na początku musisz przyciągnąć je wyglądem a zostawić charakterem
P: Przecież mam zainteresowania i jestem silniejszy od ciebie
N: To masz złe zainteresowania, Laski w dupie mają strzelanki i chlanie piwa A walenie konia nie buduje dobrej sylwetki.
P: To mam mieć zainteresowania dla siebie czy dla kobiet? Przed chwilą napisałeś że mam chodzić na siłownie.
N: Masz być lepszą wersja siebie w związku
P; Już to napisałeś
N: I o to własne chodzi :) Jakbyś będziesz miał takie zainteresowania które będziesz robić dla siebie ale jednocześnie kobiety uznają je za ciekawe to wtedy będzie dobrze :)
Pamiętaj, najważniejsze żebyś pracował nad sobą dla swojej satysfakcji a nie dla tego żeby przypodobać się kobietom :)
P: Przecież to co napisałeś nie ma sensu
N: Nie ma sesnu bo jesteś przegrywm desperatem. Laski polubia te zainteresowania które mogą z tobą dzielić lub same lubią. Mało lasek no lafi w warcrafta ale kilka lubi star warsy np.
P: Zaciąłeś się, #!$%@? twoje pozbawione sensu rady
N: I taki jest właśnie z wami przegrywami problem, ktoś wam daje dobre rady a wy reagujecie agresją :)
P: Okej sorry, zareagowałem może zbyt impulsywnie
N: Masz skłonności autodestrukcyjne spowodowane brakiem uczuć i akceptacji płci przeciwnej które nasilają się wraz z wiekiem
P: Dobra #!$%@?
N: I taki jest właśnie z wami przegrywami problem, ktoś wam daje dobre rady a wy reagujecie agresją bo nie jesteście w stanie nic zmienić :)
#tinder #przegryw #takaprawda #niepopularnaopinia #heheszki #humorobrazkowy #wychodzimyzprzegrywu #bekazpodludzi #bekaznormictwa #rozwojosobistyznormikami #podrywajzwykopem #tinder
  • 3