Wpis z mikrobloga

Gość opisuje, że gnębią jego dzieciaka i wyśmiewają, a jedyne co proponuje to rozmowa. Tu nie chodzi o to, by on ściął w końcu te włosy, tu chodzi o bezradność dziecka i rodzica wobec chłopaków z klasy. Część wykopków doradza mu zmianę zachowania, żeby reagował i oddawał na zaczepki, na co różowe i beciaki odpowiadają, że powinien być sobą, czyli dalej dawać się gnoić i robić z siebie męczennika. Ciekawe na kogo taki gnębiony, nie potrafiący dać w mordę i bronić siebie maluch wyrośnie? Kto ma go #!$%@? wychować jak nie ojciec? A mówienie "wszystko będzie dobrze, wspieramy cię" i żebranie plusów na jakiejś gówno-stronce to szczyt bezradności i frajerstwa.
#przegryw #dzieci #takaprawda #antynatalizm #rodzice #rozwojosobistyznormikami #niepopularnaopinia

e.....a - Gość opisuje, że gnębią jego dzieciaka i wyśmiewają, a jedyne co proponuje ...

źródło: comment_5N1JbidLEcA9pEhTdMrbLpCKjFFswLbD.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
okazało się że ten co wiecznie zaczepia to z trudnej rodziny itp i ona jemu uwag nie wpisuje bo potem problemy.


@Fudix1: logika różowych w pigułce! To, że ofiara cierpi przez łobuza, to dla nich nieistotne. Ciekawszy jest ten co wyrządza krzywdę, bo to takie emocjonalne, ciekawe, itp. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Moim zdaniem, jeśli ten dzieciak mimo szykanowania stawia na swoim bo wie, że dobrze robi to ma większe jaja niż cała klasa razem wzięta :D


@To_ja_moze_pozamiatam: i co mu z tego oprócz depresji i problemów społecznych w przyszłości?

Ten dzieciak stawia na swoim, bo mu glupi rodzice wmówili że świat ratuje znoszeniem prześladowań, a zamiast mu pomóc i ogarnąć patusów, żeby go nie gnębili jego ojciec robi debilne wpisy na stronie
  • Odpowiedz
@efilista Ja zaproponowałam od początku kontakt z jakąś fundacją i rozmowe ze szkołą. Może udałoby się namówić kobietki z fundacji na jakaś lekcje wychowawczą czy jakąś pogadanke. Może to wszystko to brak edukacji. No ale za to nie ma plusików.
  • Odpowiedz
  • 0
@kraszew na głowę nikt mu już nie wejdzie bo coś tam po swojemu zrozumiał jsk to jest poukładane ale to co napisałeś w żartach to powiem Ci ze możesz mieć rację tak na poważnie ale mam to głęboko w d co inni o mnie myślą a w szczególności głupi ludzie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Fudix1: Bardziej na takiej zasadzie mi chodziło, że teraz nauczycielka będzię próbowała utrzeć nosa twojemu dzieciakowi za "nadgorliwego" rodzica, bo jak to tak podważać majestat magistra... A z tymi nauczycielami to różnie bywa, tak samo jak z dzieciakami. Generalnie zaufanie ale i kontrola czy młody tego nie wykorzystuje bo wie, że za nim staniesz zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@efilista: Szkoła była, jest i będzie dżunglą. Danie w mordę w ostateczności bywa rozwiązaniem, bo inaczej Cię zagnębią. Pamiętam takiego małego chłopaczka ode mnie ze szkoły, zawsze prymus, mały i słaby fizycznie i do tego miał na imię Wacław - krótko mówiąc miał w szkole #!$%@?. Jak raz jeden cwaniak przegiął i już zaczął małego Wacka gnębić fizycznie to ten mu tak zasunął z pięści, że tamten się zasmarkał. Oczywiście cwaniak
  • Odpowiedz
@Miecz12: W tym wypadku raczej Ojciec nieporadny, a dziecko bezradne.

Współczuje dziecku, ale trzymam za niego kciuki - plan bardzo zacny.
  • Odpowiedz