Wpis z mikrobloga

Gość opisuje, że gnębią jego dzieciaka i wyśmiewają, a jedyne co proponuje to rozmowa. Tu nie chodzi o to, by on ściął w końcu te włosy, tu chodzi o bezradność dziecka i rodzica wobec chłopaków z klasy. Część wykopków doradza mu zmianę zachowania, żeby reagował i oddawał na zaczepki, na co różowe i beciaki odpowiadają, że powinien być sobą, czyli dalej dawać się gnoić i robić z siebie męczennika. Ciekawe na kogo taki gnębiony, nie potrafiący dać w mordę i bronić siebie maluch wyrośnie? Kto ma go #!$%@? wychować jak nie ojciec? A mówienie "wszystko będzie dobrze, wspieramy cię" i żebranie plusów na jakiejś gówno-stronce to szczyt bezradności i frajerstwa.
#przegryw #dzieci #takaprawda #antynatalizm #rodzice #rozwojosobistyznormikami #niepopularnaopinia

e.....a - Gość opisuje, że gnębią jego dzieciaka i wyśmiewają, a jedyne co proponuje ...

źródło: comment_5N1JbidLEcA9pEhTdMrbLpCKjFFswLbD.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
Ale nawet twój wywód nie sprawił, że uważam, że należy oddawać fizycznie, nie dlatego, że biedne jagniątko zejdzie na złą drogę, tylko dlatego, że nie po to X lat wychowuję dzieciaka, żeby teraz robił to samo, co patusy. Plus zapominasz o czymś - zwykłe gnębi więcej niż jedna osoba. Co z tego, że mój syn obije twarz jednemu, skoro jego skatują pozostali z bandy? Albo dlaczego mam zakładać, że mój syn jest
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: a ja bym jako ojciec sie zaczaił na gnojow i pare lepów bym sprzedał i pogroził albo zaplacilbym jakimś małolatom z innej dzielni zeby pogruchotali troche kości od tak dla zabawy. Ponieważ w takich sytuacjach przemoc jest rozwiązaniem. Juz tlumacze. Jesli nic nie zrobią to dzieciak bedzie mial przesrane nawet jesli mu odpuszczą bo on po prostu w ich obecnosci bedzie tracil pewnosc siebie bo mogą coś zrobic znowu. Jesli
  • Odpowiedz
@Fudix1: pięknie stary. To mi sie podoba. Niestety ale prawda jest taka, ze nasi rodzice mowili odpusc, odejdz, nie reaguj i tylko my wiemy jakie to zrobilo efekty po dorastaniu. Trzeba lac w ryj i tyle.
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy: no wow, opisałeś mi historię swego życia, już widzę, jak Ty klepiesz jakiegoś patola a reszta robi w majty ze strachu i traci rezon. Fajnie, że ty miałeś jakiekolwiek dowody na ich winę, ale zdajesz sobie sprawę, że zwykle jest tylko słowo przeciwko słowu? Zero dowodów, zero świadków? Zdajesz sobie sprawę, że to, że twój ojciec zastraszył wszystkich dookoła, bardzo przyczyniło się do tego, że po pierwsze - nie dostałeś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtas_mks: Kolego w latach 99/00 ubiegłego stulecia były takie produkty jak dyktafony analogowe i jeśli mnie pamięć nie myli to i cyfrowe.

Temat naprawdę trudny jednak nie odpuszczał bym ze względu na dobro dziecka teraz i w późniejszym dorosłym życiu.

Gnojków tępiłbym na wszystkie możliwe sposoby.

  • Odpowiedz
@efilista wg mnie masz rację. Jak nie zacznie być twardym #!$%@? dla tych typów i nie zacznie ich trzymać za mordę to z czasem może to doprowadzić do pobić etc ...
  • Odpowiedz