Wpis z mikrobloga

Skakanie przez kozła i przez skrzynie. Ja #!$%@?, jak ja tego nienawidziłem. Kiedyś podczas skakania przez jedno z tych gówien upadłem, i sobie głupi ryj rozwaliłem. Wspaniała pani wuefistka wraz ze zgromadzonym dookoła normictwem zaczęli śmiać się jak #!$%@?. Na skutek tego wydarzenia nie miałem życia, i wszyscy traktowali mnie jak gówno. Przymusowy w-f w szkole to jedna z największych zbrodni przeciwko przegrywom.
#przegryw
river_styx - Skakanie przez kozła i przez skrzynie. Ja #!$%@?, jak ja tego nienawidzi...

źródło: comment_uMgTtDrjwrOEPb8vcO1lZOkaRuPogfEj.jpg

Pobierz
  • 58
@river_styx: ja kiedys na wfie w szkole podst. zle polozylam rece na tej skrzyni. Zamiast na koncu to na poczatku. Przez co cala skrzynia sie "posypala" do przodu i ja upadlam na te rozwalone czesci. Pani wfistka na mnie nakrzyczala i dostalam "klapsa"... od tamtego czasu nigdy przez to nie skakalam
@river_styx ja tam to bardzo lubiłam. Za to wymyk (?) na drążku to była katorga tak samo stanie na rekach. Jak już wyszłam ze szkoły to się dowiedziałam od lekarza, że przysługuje mi zwolnienie z tego typu zajęć hehe wczas to się nazywa przegryw. ( ͡° ʖ̯ ͡°)