Wpis z mikrobloga

@stahuk: wiele moze byc powodów, wiele osob narzeka na czas realizacji, typu ze zamówił ktos inna konfiguracje dysków i czeka kilka godzin albo nawet kilka dni a to jest spowodowane tym ze kazda reczna konfoguracja musi przejsc bench (gdy np nie ma gotowej kofiguracji i trzeba recznie dokladac dyski) co trwa kilka godzin, a czasem po porstu nie ma dyskow na stanie i trzeba czekac na przesylke z centrali z czym
  • Odpowiedz
@stahuk: Jest dużo opinii negatywnych bo taki mamy "zwyczaj" - nikt nie pisze, że jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ilościowo jest o nich dużo bo robią masówkę - 1% z miliona to sporo więcej niż 1% z 1000 zleceń.
Jak padło OVH to największe portale o tym pisały, w TV nawet było, że "internet" w europie padł i milionowe straty dla gospodarek ;-).

Jak wczoraj padła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stahuk: tak jak wyżej Ci napisał, ja mam u nich kilkanaście domen, chmurę storage i vps gdzie zależy mi na stabilności bo jest na nim serwer ts. Wiele też opinii negatywnych jest na panel. Gdzie nie wiem czy ja jestem jakiś ewenementem że jak domenie ustawie DNS to zmieniam raz na kilka lat, vps jak zainstalowałem system to prawie w tą zakładkę nie wchodzę bo nie ma po co.
  • Odpowiedz