Wpis z mikrobloga

@Lizus_Chytrus Od jakiegoś czasu też się podciągam ale inaczej ćwiczę, 3x po 15 dobijam do 8-10 podciągnięć i potem doskok i ekscentryka, najpierw nachwyt, druga seria tak jakby chwyt młotkowy (mam takie 2 wąskie uchwyty na drążku) i znowu nachwyt, do tego 3x 20 pompek z powerbandem 16-20kg. Myślisz z może być? Średnio znam się na treningu, kombinuje w stronę masy i siły więc staram się zbliżyć do tych 80% max obciążenia.
@GreenBag: u mnie cały ten cykl to głównie żeby poprawić sprawność na ściankę wspinaczkową i dla mocniejszego chwytu, no i żeby coś jednak systematycznie robić. To bardziej wygląda jak trening kalisteniczny. Doskoki żeby poprawić fazę negatywną i zmiana chwytu zawsze spoko.

Ale jak chcesz masę i siłę to polecam dużo jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trening 5x5. Szybki i efektywny, mało skomplikowany, robiłem i bardzo sobie
@Lizus_Chytrus Ciekawe, ale trzeba mieć albo sprzęt albo chodzić na siłkę :D ja nie mam sprzętu, a jakbym miał jeździć na siłkę to klęknie mi systematyczność, z resztą średnio za silką przepadam, czasem nawet w domu muszę się zmuszać do ćwiczeń ¯_(ツ)_/¯