Wpis z mikrobloga

@Gr3gor: słoń za samą wyobraźnie zainteresowanie do szeroko pojętej kultury ma u mnie props, to mądry człowiek, jak posłuchasz wywiadów z nim zapodaje fajne rzeczy które sobie googluje i faktycznie czasami śmieszne, czasami jakieś dobre zagraniczne kawałki czasami komiks film. Ale cóż ludzie myślą, że jak 1/4 patusów dodaje sobie wyższa szkoła robienia hałasu jako szkoła albo praca, to że słoń jest własnie taką patologią. Z reszta wielu odbiera jego twórczośc
YerbajTo - @Gr3gor: słoń za samą wyobraźnie zainteresowanie do szeroko pojętej kultur...
to mądry człowiek, jak posłuchasz wywiadów


@YerbajTo: pisałem to oststnio komuś innemu - pokaż mi polskiego raperzyne, o którym byś tak nie powiedział?
Bo ja cały czas słyszę "No yyy patus hehe ale zobacz jaki mondry wywiad"

Serio, w wywiadzie każdy tak wypada... I co z tego? Ja mógłbym być kolegą takiego np. Bedoesa a i tak bym nie lubił jego muzyki więc nie wiem o co ci chodzi bo wygląda
@janushek: no ale o co sie spinasz ? piszesz #!$%@? daje Ci arg jeden czyli w #!$%@? nawiązań do kultury, już przy tym jakiś mało ogarnięty słuchacz musi parę słów z nuty w google oglarnąc a np. paluch biedopies ? no wlasnie nic xD nie wiem dlaczego ludzie lubią intelektualną łatwiznę nie chodzi o lubienie muzyki ale np. takiego taco można nienawidzić nawet, ale trza przyznać, że typ wydaje nute ze
@YerbajTo: jakich słów ze kawałków słonia trzeba szukać w google? I jaka inność słonia? Typ jest tak samo oryginalny jak multi(w ogóle nie wiem za każdym #!$%@? razem się go przywołuje jakby to był jedyny raper w polsce
albo jakiś najpopularniejszy czy najlepszy a tymczasem większość ludzi nawet go na poważnie nie bierze więc super argument bulwo xD) na polskiej scenie, tylko kseruje innych typów zza oceanu. Przez lata prawie zerowy