Wpis z mikrobloga

@LIPTOON: Karzeł nie urośnie tak samo jak laska z małymi cyckami nie dorobi się nagle dużych. W obu przypadkach potrzebna jest operacja, przy czym w przypadku wzrostu pomóc może terapia hormonem wzrostu, już od 3 k/mies. Niemal darmo :P
Karzeł nie urośnie tak samo jak laska z małymi cyckami nie dorobi się nagle dużych. W obu przypadkach potrzebna jest operacja, przy czym w przypadku wzrostu pomóc może terapia hormonem wzrostu, już od 3 k/mies. Niemal darmo :P


@Snap-Dragon: ale to w górę raczej nie urosniesz tylko na masie kostnej i mięśniowej, jak coś zrobisz nie tak to możesz zapaść w śpiączkę i mieć poważne problemy, dostać cukrzycy itp
mozna przy odpowiedniej dziecie złapać 1 cm/mies. Chodzilo mi tu akurat o to ze piersi podobnie jak wzrostu nie da się od tak powiększyc jak to sugerował tu jeden z panów


@Snap-Dragon: piersi duzo latwiej i jakby to powiedzieć bezkolizyjnie. Kilkanascie tysiecy i sprawa załatwiona
@abitbald: widać nie są ci znane powikłania pooperacyjne. Odtrącenie implantu. Zakażebie itp reasumując. Wcale nie jest łatwiej. Po prostu wy tak myslicie bo dla was to tylko kwestia wsadzenia silikonu. Terapie hormonem wzrostu robisz bezinwazyjnie. Nie znam hormonu dzialającego tylko na tłuszcz z piersi i zaden inny
widać nie są ci znane powikłania pooperacyjne. Odtrącenie implantu. Zakażebie itp reasumując. Wcale nie jest łatwiej. Po prostu wy tak myslicie bo dla was to tylko kwestia wsadzenia silikonu. Terapie hormonem wzrostu robisz bezinwazyjnie. Nie znam hormonu dzialającego tylko na tłuszcz z piersi i zaden inny


@Snap-Dragon: nie znam powikłań ale znam ludzi pracujących w takich klinikach i nie słyszałem o wiekszych problemach przy dobrze wykonanej pracy
@abitbald: oba zabiegi wymagają operacji. Z tą różnicą ze przy wzroscie mozna stosowac jeszcze kuracje z uzyciem somatotropiny a nie znam zadnego hormonu powoekszajacego piersi jednoczesnie nie powiekszajacego reszty. Fakt musisz odpowiednio jesc aby poszlo w dobra strone. Efekt moze wyniesc tylko 1 cm mies ale i tak dla mnie lepiej wydac 30 k na hormon niz 20 k na zabieg z powiklaniami infekcje. Odrzucenie implantu arytmia jrwiaki torbiele. Do tego