Wpis z mikrobloga

Jaki Waszym zdaniem najlepszy custom rom na Redmi 6? Krew mnie zalewa, od samego początku nie działa Android Auto, po ostatniej aktualizacji Miui wszystko muli i zawiesza się Google Maps. Może ktoś podratować klarowną i prostą instrukcją żeby nie zrobić sobie kuku?

#miui #xiaomi #redmi6 #redmi
  • 36
  • Odpowiedz
@avangarda:
:P No niestety. Zabawy z firmware zazwyczaj tak się kończą :P Chyba, że #!$%@? inżynierię odwrotną i najpierwsz szukasz bezproblemowego urządzenia, a potem dopiero je kupujesz i modujesz :P Ja tego miui polska używałem, i problemów z instalacja żadnych nie miałem.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @koorekk: Generalnie problemy z Android Auto są dobrze znane na Redmi. Przycisk do papieru. Jeszcze tak średnio z tymi zabawami, bo klocek jest firmowy i chyba gwarę się traci (poprawcie proszę jeśli się mylę).
  • Odpowiedz
@avangarda:
Z tego co pamiętam to xiaomi generalnie pozwala na odblokowanie bootloadera jeśli to w jakiś sposób - nawet trywialnie - uargumentujesz. U mnie pamiętam, że wystarczyło im napisać coś w stylu "chciałbym zainstalować rom z oficjalnej dystrybucji, bo mam śmieciowy od nowości" oni nawet tego nie sprawdzajo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak czy inaczej będziesz to musiał doczytać na miuipolska. Tam jest cały poradnik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koorekk: na to wygląda.
Niemniej Xiaomi upubliczniło źródła kernela dla Redmi 6/6a więc zobaczymy czy będą się pojawiać jakieś customy czy też nie
  • Odpowiedz